ING Bank Kredi Başvurusu 2018

ing-bank-kredi-basvurusu

ING Bank Kredi Başvurusu

ING bank, müşterileri için sunmuş olduğu kredi imkanlarını çok daha geliştirmiş bulunmaktadır. Bu bağlamda, banka müşterileri içerisinde, borcuna sadık olan ve kredi kullanım limitlerini en üst seviyede tutanlar içinde kolaylıklar yapıyor. ING Bank Kredi Başvurusu ile alakalı bilgileri bu yazıda bulabilirsiniz.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Alımı Ve Genel Bilgileri

İhtiyaç kredisi faiz oranları her müşteri için farklı olarak belirlenmiştir. Borcuna sadık listesinde yer alan müşterilerin çok daha düşük oranlar ile bu kredilere sahip olduğunu da bilmek gerekir. ING bank, internet şubesi üzerinden başvuru yapabilir veya da sizlere en uygun ve en yakın olan ING bank şubesine gidebilirsiniz.

ING bank kredi miktarları 100.000 TL’ye kadar tutulmaktadır.  Bu sayede, nakit ihtiyacınızı karşılayabilir ve istediğiniz her an, kimseden borç para istemeye gerek kalmadan, zorluklar ile başa çıkabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Kampanya Koşulları Hakkında

Kredi notlarına bakılarak belirlenen üst limitler, kredi notu en yüksek olan bireyler için 100.000 TL’ye kadar çıkarılmaktadır. Faiz oranı olarak belirlenen limit, aylık olarak; 1.44 TL şeklinde karşınıza çıkar. Bu faiz oranının her müşteri için sabit olmadığı da bankaca belirtilenler arasında yer alır.

En yüksek kredi limiti için vadenin 36 aya kadar uzatılabileceği de söz konusudur. Yüzde beş oranı kadar kredi tahsis ücretlerinin alınması da söz konusudur.

ING Bank, resmi web sitesinden giriş yaparak en doğru bilgileri edinebilirsiniz. ING Bank Kredi Başvurusu sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Daha önce yayınladığımız Burgan Bank Kredi Başvurusu başlıklı yazımızda Burgan Bank Kredi Başvuruları ile alakalı bilgiler verdik. Değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın