ICBC Bank Kredi Başvurusu (SMS ve Diğer Yöntemler)

icbc bank kredi başvurusu

ICBC Bank’dan ihtiyaç kredisi veya bankanın diliyle hesaplı kredi denilen kredi türüne kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Banka, müşterilerine verdiği kredinin hesaplı ve kolay bir yoldan ulaşmasını sağlıyor. ICBC Bank ihtiyaç kredisini 36 aya varan vade seçenekleri ve esnek geri ödeme seçenekleriyle kullanabilirsiniz.

ICBC Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ICBC Bank’a kredi başvurusu yapmak için kullanabileceğiniz pek çok yöntem bulunuyor. Bu yöntemleri belirtmeden önce söylemeliyiz ki ICBC Bank, SMS ile kredi başvurusu ne yazık ki kabul etmiyor. Bunun için sizlerle diğer yöntemleri paylaşıyoruz.

Telefon İle Kredi Başvurusu
ICBC Bank müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 050’yi arayarak kredi başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki yetkili sizlerle gerekli bağlantıyı sağlayacak ve başvurunuz için yönlendirme yapacaktır.

İnternetten Kredi Başvurusu
ICBC Bank resmi sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi sayfasını açarak önce istediğiniz krediyi hesaplıyorsunuz. Daha sonra online başvuru yapabilme şansınız bulunuyor.

Şubelerden Kredi Başvurusu
Diğer bir yöntem olarak ICBC Bank şubelerinden kredi başvurusu yapma şansınız bulunuyor. Güncel faiz oranları, ödeme koşulları gibi detayları müşteri danışmanıyla görüşüp başvurunuzu yapabilirsiniz.

ICBC Bank Kredi Başvuru Şartları

  • Başvuru sahibi ve (varsa) kefil olan kişinin kimlik ve gelir belgelerinin asıllarının beyan edilmesi gerekmektedir.
  • Gelir belgesi olarak;
    Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosunun fotokopisi,
    Serbest meslek sahipleri için vergi levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi, diğer gelir belgeleri,
    Gayrimenkul sahipleri için tapu/kira kontratı fotokopisi kabul edilmektedir.

ICBC Bank kredi başvuru yöntemlerine ilaveten buraya tıklayarak bankanın kredi hesaplama ve başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu