ICBC Bank Kredi Başvurusu 2018

icbc-bank-kredi-basvurusu

ICBC Bank Kredi Başvurusu 2018

ICBC Bank Türkiye içerisinde hizmet veren eski Tekstilbank olarak bildiğimiz bankadır. Ve oldukça köklü olan kuruluşlardan bir tanesidir. Birden fazla kredi imkanı ve kredi başlığı vardır. ICBC Bank Kredi Başvurusu için ihtiyacınıza uygun olan kredi başlığını, resmi web sitesi üzerinden araştırabilir ve hemen ardından da ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Kredibilgisi.net olarak ICBC Bank kredi başvurusu ile alaklı tüm bilgiler aşağıdan sizlere sunuyoruz.

ICBC Bank Kredi Başlıkları Nelerdir?

Kredi almak genel başlıkların yer verilmiş olduğu bir işlemdir. ICBC Bank’ta yer alan kredi başlıkları genel itibari ile;

  • Eğitim,
  • Sağlık,
  • Düğün masrafları, olarak karşınıza çıkar.

ICBC Bank Telefon İle Kredi Başvurusu Nasıl Olur?

444 0 050 telefon numarasından ulaşabileceğiniz ICBC Bank’ın, telefon yolu ile de kredi isteklerine cevap verdiğini bilmelisiniz. Telefon ile yapılan kredi başvurularını, bu konuda görevlendirilen temsilciler alır. Kredi onayınızın verilip verilmediği de sizlere mutlaka belirtilen süre içerisinde, telefon aracılığı ile bildirilir. ICBC Bank kredi başvurunuzun kabul edilmesi halinde; sizleri ICBC Bank şubesine davet ederler ve hemen ardından da mutlaka imzalamak durumunda olduğunuz belgeleri incelemeye başlarsınız.

ICBC Bank SMS Aracılığı İle Kredi Alım İmkanı

ICBC Bank, müşterilerine SMS yardımı ile kredi başvurusu yapma ayrıcalığını da tanır. SMS yardımı ile yapılacak kredi başvurusu için izlenecek adımlar ise;

  • Kredi isteğinizin olduğuna dair,
  • TC kimlik numaranızın olması,
  • Aylık net gelirinizin belirtilmiş olması gerekir. Bunların toparlanmış ve başvuruya açılmış hali ise; kredi boşluk, TC kimlik numarası boşluk ve aylık net gelirin ICBC Bank SMS ile kredi başvurusu numarasına göndermek gerekir.

ICBC Bank Kredi Başvurusu bilgilerine ilaveten buraya tıklayarak ICBC Bank kredi başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Daha önce yayınladığımız TEB Kredi Başvurusu yazımızda TEB Kredi başvurusu ile alakalı geniş kapsamlı bilgiler paylaştık. TEB Kredi Başvurusunu değerlendirmeleriniz arasına almanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın