HSBC Kredi Kartı Başvurusu SMS, Online ve Şubeden

hsbc kredi kartı başvurusu sms

HSBC kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ve bankanın kredi kartı çeşitleri hakkında detaylı bilgileri bu yazımızdan bulabilirsiniz. HSBC, kart başvuruları için kullanıcılarına farklı seçenekler sunuyor. Günümüzde kredi kartı almak isteyenler, HSBC advantage, advance, consept kredi kartı türlerinden kendileri için uygun olanı seçerek başvurularını yapabiliyorlar.

HSBC Kredi Kartları

HSBC kredi kartı başvurusu birçok kart çeşidi için yapılabiliyor. Kişiler kendilerine en uygun seçeneklere sahip kredi kartlarından birini seçip kolayca başvuru yapabiliyorlar. Kredi kartları günümüzde alışverişten nakit ihtiyacına kadar birçok amaç için kullanılıyor. Alışveriş sırasında harcama yaparken HSBC kredi kartları, kişilere puan toplama ve bu puanlarını harcama imkanı sunuyor.

HSBC Advantage, HSBC Premier, Advance, Consept kredi kartları, farklı özellikler ile müşterilere sunuluyor. Bunun yanı sıra özellikle üniversite öğrencisi olan müşteriler için de HSBC Consept Üniversiteli ve Hızz Üniversiteli kart seçenekleri sunuluyor. Müşteriler kendilerine uygun gördükleri ve aylık aidatının kendisine göre hesaplı olduğunu düşündüğü kredi kartlarından birini seçiyorlar.

HSBC Kredi Kartı Başvuru Yolları

HSBC özel bankacılık alanında, Türkiye’ye hizmet veren yabancı sermayeli bir bankadır. Kredi kartı sahibi olmak isteyenler farklı yöntemler ile başvurularını yaparak istedikleri kredi kartlarına kısa sürede kavuşabilmektedir.

HSBC kredi kartı başvuru yolları şunlardır.

  • Banka şubesinden başvuru
  • İnternetten başvuru
  • Mobil bankacılık üzerinden başvuru
  • Müşteri hizmetlerini arayarak başvur

Her kullanıcı, bu yollardan birisini kullanarak başvurusunu hemen yapabiliyor. En avantajlı kredi kartlarına bu yollarla başvuru yaparak sahip olabilirsiniz.

Banka Şubesinde Kart Başvurusu

Bulunduğunuz yere en yakın olan HSBC banka şubesine giderek, oradaki müşteri temsilcisi ile görüşerek, kredi kartları hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizin kullanımınıza uygun olan kredi kartını belirledikten sonra banka görevlisinin yardımı ile kredi kartı başvuru formunu orada doldurabilir ve imzalayarak, görevliye teslim edebilirsiniz. Görevli doldurmuş olduğunuz formdaki bilgileri sisteme girecek ve kredi kartınızın oluşturulmasını sağlayacaktır.

Müşteri Hizmetlerinden Kart Başvurusu

HSBC telefon bankacılığı yoluyla da kredi kartı başvurularınızı yapabilirsiniz. Bunun için 0850 211 0 111 numaralı telefonu arayarak müşteri danışmanı yetkilisine kredi kartı talep ettiğinizi iletebilirsiniz. Burada detaylı bilgiler sizlere aktarılacak ve başvuru işleminiz başlatılacaktır.

İnternet Başvurusu

HSBC müşterilerinin büyük bir bölümü internet üzerinden başvurularını yapabilmektedirler. İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilmek için HSBC internet bankacılığı hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Resmi banka sitesi olan hsbc.com.tr‘den internet bankacılığı hesabınıza giriş yaparak kredi kartları bölümündeki başvuru seçeneğini kullanabilirsiniz. Burada bulunan form doldurularak başvuru işlemi yapılmış olunur.

Mobil Bankacılık Üzerinden Başvuru

HSBC hesabı bulunan ve mobil uygulamasını cep telefonlarında kullananlar kolaylıkla başvuru yapabilecektir. Mobil bankacılık uygulamasına şifreli giriş yaptıktan sonra kredi kartı başvurusu menüsündeki işlem adımlarını takip ederek kart başvuruları yapılabiliyor. Başvurunuz tamamlandığında banka size SMS göndererek başvuru kaydınızın oluşturulduğunu ve kısa sürede kartınızın size teslim edileceği belirtilecektir. HSBC kredi kartları, alışverişlerde kullanılan en avantajlı kartlardan birisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu