HSBC Kredi Başvurusu 2018

hsbc-kredi-basvurusu

HSBC Kredi Başvurusu

HSBC Kredi Başvurusu diğer bankalara nazaran çok daha zahmetsiz ve hızlı olarak gerçekleşir. Her ihtiyaç için farklı başlık altında ve farklı faiz oranları ile sunulan kredi seçenekleri sizleri nakit sıkıntısı çekmekten kurtarıyor. Kredibilgisi.net ‘de HSBC Kredi başvurusuna ilişkin geniş bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

HSBC Bankta Hangi Kredi Başlıkları Vardır?

Her bankada olduğu gibi HSBC bankta da kredi alım kalemlerinin varlığı söz konusudur. Özel olmayan ve bankaca açılmış kredi türleri genel olarak;

  • İhtiyaç kredisi,
  • Mortgage kredisi,
  • Taşıt kredisi, olarak karşınıza çıkar.

Sizler, tüm işlemlerinizi HSBC bankın internet şubelerinden yapabilir yahut da telefon ile arayıp müşteri temsilcilerinin yol göstermesi ile işlemlerinizi halledebilirsiniz. İnternet de kredi alımınızın gerçekleştirilmesi adına gösterilen yollar;

  1. Online hemen başvuru,
  2. Telefon bankacılığı,
  3. İnternet bankacılığı,
  4. En yakın şubelere yönlendirme, olarak karşınıza çıkar.

HSBC bank telefon yardımı ile gerçekleştirilen hizmetler; 0850 211 0 111 numarası ile halledilebilir. Ayrıca, HSBC Kredi Başvurusu sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

HSBC Kredi Başvurusu Kampanyaları Hakkında Bilgilenin

Kampanya, bireylerin kredi notları kapsamında değişiklikler göstermektedir. Kredi notu yüksek olan bireylerin faiz oranları düşük olur iken; diğer müşteriler için belirlenmiş olan faiz oranları; yüzde 1.44’den başlar.

Kampanya kredileri kapsamında 2.500 TL ve üzeri olarak faydalanan her bireyin mutlaka ferdi kaza sigortası yaptırması zorunlu kılınmıştır.

Kredi tahsis ücretleri de kredi miktarına ve kredi vadesine göre değişiklik göstermektedir. Sizler, en doğru bilgiyi bankaları arayarak alabileceğinizi de asla göz ardı etmeyin.

Daha önce yayınladığımız Albaraka Türk Kredi Başvurusu başlıklı yazımızda Albaraka Türk Kredisiyle alakalı geniş kapsamlı bilgiler bulunuyor. Albarak Türk Kredi Başvurusunu değerlendirmenizi öneririz.

Bir Cevap Yazın