Halkbank Temassız Kart Özelliğini Açma ve Kapatma (Paraf)

Halkbank temassız kredi kartları, kolay kullanımı sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Birçok kredi kartı kullanıcısını memnun eden bu özellik ödeme sırasında vakit kaybının önüne geçiyor. Temassız pos cihazlarına kartın yakınlaştırılması ile çekim yapan temassız kartlar, güvenilir yönleriyle de dikkat çekiyor. Halkbank bu temassız ödeme sistemi içerisindeki önemli bankalar arasında yer alıyor. Halkbank, temassız ödeme yapmak isteyen tüm müşterilerine bu sistemi sunuyor. Peki, bu durumda Paraf ve Halkbank kredi kartı temassız ödeme özelliği kapatma ve açma işlemi nasıl yapılır?

Halkbank Temassız Kapatma İşlemi

Halkbank’ın sunduğu temassız ödeme sistemini istediğiniz zaman kolayca kapatabilirsiniz. Halkbank temassız kart özelliğini kapatma işlemi için yapmanız gerekenler şunlardır;

 • Halkbank temassız ödeme özelliğini kapatma talebini 0850 222 0 400 olan numarayı çevirerek Halkbank müşteri hizmetleriyle yerine getirebilirsiniz.
 • Halkbank İnternet şubesini kullanıyorsanız, kredi kartı temassız ödeme özelliğini İnternet üzerinden kolayca kapatabilirsiniz.
 • Direkt olarak Halkbank şubelerinden birine giderek, kredi kartınızın temassız ödeme özelliğini müşteri temsilcileri yardımı ile kapatabilirsiniz.

Seçeceğiniz bu yollardan birisi ile kolayca işlemlerinizi yapabilir ve isteklerinizi sunabilirsiniz.

halkbank temassız kapatma

Halkbank Temassız Ödeme Açma

Temassız ödeme özelliğini kullanmak isteyen Halkbank müşterileri yakınlarında bulunan bir şubeye giderek başvurusunu yapabilir. Eğer İnternet bankacılığını kullanıyorsanız, bu işlem herhangi bir şubeye gitmeyerek de gerçekleşebilir. Halkbank’ın internet şubesinden dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Halkbank müşteri hizmetlerini arayarak da bu isteklerinizi yerine getirmek oldukça kolay.

Temassız Kart Nasıl Kullanılır?

Halkbank’ın sunduğu temassız ödeme sistemini kullanmak için ilk önce bu kartı destekleyecek pos makinesi bulunan marketlere ya da mağazalara giderek bu işlemi yapabilirsiniz. Yaptığınız tüm ödemeler sizi memnun edecek şekilde kolay ve hızlı olacağından emin olabilirsiniz.

Halkbank Temassız Ödeme Avantajları Neler?

En büyük avantaj müşterilerin hızlı olarak ödeme yapabilmeleri diyebiliriz. Temassız kart ile birlikte yapılan her ödeme sadece birkaç saniyeden ibarettir. Şifre yazmak gibi ya da para üstünü beklemek gibi bir dert olmadan temassız kart sistemi ile ödemeler kolaylıkla gerçekleşmekte. Halkbank’ın size sunduğu günlük temassız 120 TL ödeme limiti ile problemsiz kolayca harcama yapabilirsiniz.

Bir Yorum

 1. Kesinlikke yalan!
  Halkbank mobilde olsun,
  İnternet şubesinde olsun,
  paraf mobilde olsun,
  TEMASSIZI AÇMA KAPAMA GİBİ BİR HİZMET YOK!
  Müsteri temsilcilerine 1 aydır ulaşılmıyor! tele bakmıyorlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu