Garanti Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

garanti kredi kartı limit arttırma

Garanti Bankası müşterilerinin kullandığı Bonus Card, birkaç alışveriş için uygundur. Ancak bu kartın limitinin yeterli olmadığı düşünüldüğü zaman limit arttırma talebi oluşturulur. Garanti Bonus Card taksitli alışveriş, bonus puan, indirimli alışveriş açısından çok özellikli olan kredi kartlarıdır. Bu kredi kartlarının limitini arttırmak için birbirinde farklı yollar vardır. Garanti Bonus Card limitini arttırmak için SMS ile hızlı başvuru yapabilirsiniz. İnternetten, mobil uygulamadan, şubeden veya paramatiklerden limit artış işlemi yapmak mümkündür. Sahip olduğunuz Garanti Bonus kredi kartının daha yüksek bir limite sahip olması için banka tarafından talebiniz incelenir. İncelenen talep ise ya onaylanır ya da limit arttırma işlemi reddedilir.

SMS İle Garanti Bonus Card Limit Artış Talebi

Mesaj yolu ile sahip olunan Garanti Bonus kredi kartları daha yüksek bir limite sahip olabilir. SMS ile kredi kartı limitini arttırmak için Garanti Bankası’na kayıtlı olan telefon numarası kullanılır. Bankaya kayıtlı olan telefon numarasından arada boşluk bırakarak artır, istenilen limit, kartın son 6 hanesi, aylık net gelir bilgileri yazılır ve 3340’a gönderilir. Böylece mesaj yoluyla Garanti Bonus kredi kartının limitini artırma talebi oluşturulur. Ancak talebin reddedilme ihtimali de vardır.

Şubeden Ve Çağrı Merkezinden Limit Artırma Başvurusu

Garanti Bonus kredi kartına sahip olan kişiler, şubeye giderek limit arttırmak için başvuruda bulunabilir.  Şubede gerekli işlemleri yaptıktan sonra limit arttırma başvurusu kabul edilir ve incelemeye alınır. Aynı zamanda çağrı merkezi üzerinden Garanti Bankası müşteri temsilcileri ile irtibata geçilebilir limit artırma başvuru kolay bir şekilde yapılabilir. Çağrı merkezi arandığı zaman gerekli bilgiler verilerek limit artışı sağlanabilir.

İnternetten Veya Mobil Uygulamadan Limit Artış Talebi

Garanti Bankası Bonus kredi kartının limitini daha yüksek yapmak için bankanın web adresinden limit artış talebi oluşturulabilir. Aynı zamanda mobil uygulamada yer alan sekmelerde limit artış talebi çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Kredi kartının limitini daha yüksek yapmak için Garanti Bankası tarafından sunulan bu yöntemleri deneyebilirsiniz. Limit artışı kişinin geliri ve ödeme imkanlarına göre onay alır veya almaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu