Garanti Bankası Eksi Hesap Nasıl Açılır? (Avans Hesap)

garanti bbva avans hesap

Garanti bankası eksi yani avans hesabı acil nakit paraya ihtiyacınız olduğu anda veya beklenmedik anda gelen bir ödemeye karşı size kalkan olur. Eksi hesap limitinizi isteğiniz doğrultusunda hem arttırabilir hem de azaltabilirsiniz. İster bankaya gidip, ister garanti cepten hemen halledebilirsiniz. Günlük yaşamımız da birçoğumuzun acil nakit paraya ihtiyacımız çok olmaktadır. Nakit para herkesten isteyebilseniz de herkes buna olumlu bakıp borç vermez. İşte tam da bu noktada garanti eksi hesap size bir el uzatmaktadır.

Garanti Bankası Eksi Hesap Açma İşlemi

Artık eksi hesap kullanmak hem daha rahat hem daha kolaydır. Kullandığınız eksi hesap limitinden memnun değil misiniz hemen Garanti cep’e girerek limit artırımı yapabilirsiniz. Faiz oranı diye düşünüp kendinizi korkutmayın ödediğiniz faiz oranı o kadar az olacağından ödediğinizi bile fark etmeyeceksiniz. Asla size zarar verecek bir faiz oranı olmayacaktır işte bu yüzden size Garanti diyoruz.

Eksi Hesap Faiz Oranı Nasıl?

Avans hesap limitinizi kullandıktan sonra ödeme gününüze çok mu var bu sizi asla korkutmasın çünkü garanti eksi hesapta sadece kullandığınız tutar ve günlük çekmiş olduğunuz nakit avans fiyatının faizini ödersiniz. Aynı zamanda garanti eksi hesabınızın tutarını artık taksitlendirerek ödemekte mevcuttur. İster 12 aya varan vadelerle ister küçük küçük taksitlerle ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda eksi hesabınızın bağlı olduğu artı hesabınız olsa bile taksitlendirme ile mevcut bakiyenize dokunmadan ödeme yapabilirsiniz. Avans Hesap faiz oranı her tutar için sadece %2,15’tir.

Eksi Hesap Açtığıma Pişman Olur Muyum?

Eksi hesap günlük hayatımızı çok kolaylaştırır aynı zamanda masraflarınızı karşılamada size çok yardımcı olacaktır. Günlük ihtiyaçlarımız çok fazla olduğundan dolayı hayatının her alanında her anında nakit paraya ihtiyacımız olmaktadır. Eksi hesap açmakta baştan tedirgin olsanız da kullandıktan sonra iyi ki diyeceğinizden eminiz.

Eksi hesap hiç beklenmedik anda çıkan bir düğün, doğum günü, doğum gibi olan önemli ve mutluluk veren anlarda nakde ihtiyaç duyduğunuz anda size el uzatmaktadır. Eksi hesap kullanan 10 kişiden 9’unun memnun kaldığını belirtmek isteriz. Pişmanlık duygusunun aksine iyi ki denilebilecek bir fırsat olduğunu düşünmekteyiz. Deneyip sizler de deneyim sahibi olabilirsiniz. Ayrıca garanti internet ten şubeye gitmeden size en uygun eksi hesap limitini hesaplayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu