Garanti Bankası Pos Destek Hattı

garanti bankası pos destek hattı

Garanti Bankası pos destek hattı ile alakalı bilgiler bu yazımızda yer alıyor. Bankaların üye işyerlerine daha kolay bir şekilde alışveriş yapılmasına olanak tanımak adına pos vermesi söz konusudur. Garanti Bankası da üyelerine pos cihazı vererek alışveriş ve diğer ticaret işlemlerinin yapılmasına olanak tanır. Bankanın verdiği pos cihazından yapılan işlemler anlaşmaya göre belli bir hesaba aktarılır. Banka yine anlaşmaya bağlı olarak bir miktar kesim yapabilir. Pos hizmeti işyerlerinde oldukça fazla talep gören ve artık neredeyse olmamasının eksiklik olduğu bir durum olarak açıklanabilir. Destek hattı sayesinde de pos ile alakalı tüm işlemleriniz ve sorunlarınız kolay bir şekilde çözülür. Bunun için Garanti bankası pos destek hattını aramanız yeterlidir.

Garanti Bankası Pos Destek Hattı Numarası

Garanti Bankası verdiği pos için her türlü hizmet adına pos destek hattı kurmuştur. Pos destek hattı 7 gün ve 24 saat hizmet vererek her türlü sorununuza en kısa süre içinde çözüm bulmak adına çabalar. Yapmanız gereken 444 0 339 numaralı hattı aramak ve ardından da sorununuzu dile getirmektir. Bu sayede yaşanılan sorun için en kısa sürede teknik destek de yollanır.

Destek hattı ile ulaşmak ve sorununuzun çözümü için yardım istemek söz konusu olsa da bazen mail yolu ile işlem yapmak da gerekir. Çünkü tüm bankaların kartları ile yapılan alışverişler tek bir pos üzerinden aktarılıyor olabilir. Böyle bir durum olması halinde ise garantiliisler.com.tr üzerinden giriş yaparak gereken bilgileri doldurduktan hemen sonra işlem yapabilirsiniz. Bu kanal aracılığı ile aklınıza takılan tüm soru ve şikayetler çözüme kavuşur.

Hattı Kullanmak Ücretli Midir?

Pos hizmeti alanlar Garanti Bankası ile yaptıkları hizmet anlaşmasına bağlı olarak bir takım ücretler ödemek durumunda kalırlar. Yıllık veya aylık bazda kesinti şeklinde hesaba yansıtılır. Bunun için belirlenmiş paketlerden yararlanmayı da seçebilirsiniz. Garanti Bankası pos hattını aramanın ise ekstra herhangi bir ücreti yoktur. Sadece normal aramalarda tarifenizde geçerli olan dakikalar veya ücretlendirmeler kullanılır. Bundan dolayı her zaman Garanti bankası pos destek hattı ile iletişim kurabilir ve sorununuza çözüm bulunmasını talep edebilirsiniz. Kısa sürede çözüm bulunacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu