Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nakit parası olmayan tüketicilerin imdadına yetişen kredi kartları, kullanımı günümüzde bir hayli yaygınlaşmıştır. Devlet ve özel bankaların tüketicilerine belirli bir limit ve zaman

Nakit parası olmayan tüketicilerin imdadına yetişen kredi kartları, kullanımı günümüzde bir hayli yaygınlaşmıştır. Devlet ve özel bankaların tüketicilerine belirli bir limit ve zaman karşılığında anlaşmalı olarak verdiği kredi kartları da bankalara göre farklı özelliklere sahip olmaktadır. Tüketicilerine her zaman özgün ve teknolojik hizmetler sunan Garanti Bankası da kredi kartı konusunda tüketicisine büyük bir kolaylık sağlamaktadır. 1946’den bu yana tüketicilerine güvenli, kolay ve ayrıcalıklı alışveriş araçlarını sağlayan Garanti bankası kredi kartı seçenekleri ile harcarken de kazanma fırsatı sunmaktadır.

Garanti Bankası Kredi Kartı Çeşitleri

Ülkemizde en prestijli bankalar arasında yer alan Garanti bankası tüketicilerine Bonus ailesi, Shop& Fly, Miles& Smiles, American Express Card, Bonus Business farklı kredi kartı imkanı tanıyor. Tabi bu kart çeşitleri kendi aralarında da birden fazla seçeneğe sahip oluyor. Örneğin; Bonus kart şeklinde tüketiciye sunulan bonus ailesi kredi kartının Bonus Gold Bonus Amerikan Express, Bonus Platinum, Bonus, Flexi, Bonus genç, Bonus Sanal, Bonus ek kart Bonus Business ve Bonus Easy gibi her ihtiyaca göre kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır.

Garanti bankasını yıllık ücreti olmayan tek kartı Bonus Flexi’dir. Ülkemizin en yaygın alışveriş ağında kullanımı mümkün olan bu kredi kartı bol taksitli ve bol bonuslu fırsatları ile tüketicinin yüzünü güldürmektedir. Bu kredi kartı seçeneği harcamaya bağlı olarak yılda yaklaşık 50 TL ekstra bonus fırsatı sunmaktadır.

garanti kredi kartı başvurusu

Garanti Kredi Kartı Başvurusunu Nereden Yapabilirim?

Bütçenize uygun Garanti bankası kredi kartı başvurularınızı ister online olarak İnternet bankacılığı cep ve mobil bankacılığından isterseniz de Garanti Bankası şubeleri ya da Bonus Flaş ile gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin Tıklayın.

Garanti Kredi Kartlarının Avantajları Nelerdir?

Kredi kartı bilinçli kullanıldığı sürece tüketiciye çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Tüm harcamalarınızın takip etme imkânı sunar. Cebinizde nakit para taşımak zorunda kalmayacağınız gibi zor zamanlarınızda ATM aramanıza ihtiyaç duyurmaz. Aldığınız ürün ya da hizmette problem yaşıyorsanız ve elinizde herhangi bir fatura bulunmuyorsa, kredi kartınız size fatura ve garanti görevini yapmaktadır. Fakat çok büyük avantajları olan kredi kartı limitini aşmamanız ve borçlarınızı zamanında ödemeniz gerekmektedir.

Yorum Ekle