Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en çok tercih edilen kredi kartlarından olan Garanti Bankası Kredi Kartı başvurusu internet üzerinden kolayca yapılabiliyor. Garanti Bankası kredi kartı başvurusu internet üzerinden kolayca yapılabiliyor. Bonus kart almanın en büyük avantajları ise, bonus biriktirme, taksitli alışveriş ve özel kurumlarda anlaşmalı indirimler oluyor. Genelde çalışan kesimin tercih ettiği bu banka birçok kişinin maaş alıp kart kullandığı bankalardandır.

İnternet sitesine girdiğinizde kartlar bölümünden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Eğer kredi notunuz yüksekse sorunsuz biçimde kredi kartınız adresinize teslim edilecektir. Ama bankada herhangi bir hesabınız yoksa başvurunuza devam etmek için 444 0 333 numaralı telefondan aranarak başvurunuz onaylanacaktır.

Garanti Bankası Kredi Kartım Ne Zaman Elime Geçer?

İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu yapıp arandığınızda, başvurunuzun kabul edilip edilmediğini SMS olarak öğrenirsiniz. Onaylanan limitiniz dahilinde basımı yapılıp gönderilen Bonus kredi kartı ne zaman gelir merakınız için de 10 gün kadar beklemeniz gerekecektir. 10 gün içinde kredi kartınız adresinize teslim edilecektir. Kurye ile gönderinizi takip edebilir, müşteri hizmetleriyle görüşerek gönderinizin ne zaman teslim edileceğini sorabilirsiniz.

Kredi kartınız elinize geçtikten sonra şifre alarak internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden kartınızı internete açtırabilir, sanal kart kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra kartınıza bağlı vadesiz hesap da açtırabilirsiniz. Bankalar bu hesaplardan hesap işletim ücreti kesmez. Bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin Tıklayın.

Bir Cevap Yazın