Garanti Bankası SMS Kredi Başvurusu

Teknoloji ilerledikçe çekilen krediler ve kullanılan kredi kartlarında artış sağlandı. Teknolojinin gelişmesi insanlara banka işlemleri konusunda da ayrı bir rahatlık sağladı. Artık saatlerce kuyruk beklemek yerine tek bir tıkla tüm banka işlemlerinizi halledebiliyorsunuz. Bankaya SMS yollayarak veya internet bankacılığı seçeneği ile bankaya gitmeden birçok işlemi halledebilirsiniz. Özellikle kredi başvurularında Garanti bankası müşterilerini yormamak için SMS ile kredi başvuru yapma kolaylığı sağlıyor.

Garanti Bankası SMS İle Kredi Başvurusu

Kredi çekmek istiyorsanız ve tercihiniz Garanti bankasından yanaysa şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Çok basit bir işlemle SMS çekerek kredi başvurusu yapma şansınız var. Garanti bankasına SMS yollayarak kredi talebinde bulunmak için, mesaj içeriğine TC kimlik numarası, çekmek istediğiniz kredi miktarı ve vade süresini yazarak 3390’a mesaj gönderebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; 11111111111 (TC), 5.000 TL (kredi tutarı), 12 ay (vade süresi) yazıp mesajınızı yollayabilirsiniz. Yalnız mesajı gönderirken dikkat etmelisiniz ki TC kimlik numarası, kreşi miktarı ve vade süresi arasında birer boşluk olmalıdır.

Kredi Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Garanti bankasına kredi başvurusu yaptığınızda ortalama bir gün içerisinde sise sonucu bildirilir. SMS ile yapılan başvurularda 1 saat içinde sonuç mesaj olarak tarafınıza bildirilir. Eğer kredi başvurunuz olumlu sonuçlandıysa aynı gün içinde Garanti şubelerinden kredinizi çekebilirsiniz. Yalnız şunu bilmelisiniz ki ihtiyaç kredileri en fazla 48 aya kadar vade yapılır. Başvurunuzu yaparken bunu göz önünde bulundurmalısınız.

İlgili: Garanti bankası kredi başvuru sonucu öğrenme

Garanti Bankasından Kredi Çekme Avantajları

Birçok insan toplu para biriktiremez. Bu durumlarda Garanti bankası size kredi çekme imkanı sağlayarak işinizi halletme olanağı sunar. Sizlerde ihtiyaçlarınızı gidermek, ev ve araba almak için Garanti bankası şubelerine başvuru yapabilirsiniz.

Kredi Hesaplama Miktarlarını Kontrol Edin

İstediğiniz kredi miktarının ne kadarlık vadeye tabi olabileceğini ve bunun yanında sizin kredi notunuza ne kadarının tanımlanabileceğini görürsünüz. Garanti Bankası web sitesi üzerinden kredi vadelerini, kredi faizlerini ve her kredi seçeneği için istenilen şartları çok daha yakından inceleyebilirsiniz.

Garanti Bankası kredi başvuruları hakkında detaylı bilgi için:
https://www.garantibbva.com.tr/bireysel_ihtiyac_kredisi

Yorum Yapın