Garanti Bankası SMS Kredi Başvurusu

Garanti Bankası sms kredi başvurusu ve diğer başvuru yöntemleri ile alakalı bilgiler sayfamızda yer alıyor. Acil nakit ihtiyaçları için bankaların sunmuş oldukları ihtiyaç kredileri kaçınılmaz bir fırsattır. Bankalar kredi başvuruları için çeşitli yöntemler ve kriterler belirlemişlerdir. Bu yöntemleri aktif bir şekilde kullandıktan ve başvuru kriterlerini bildikten sonra aslında bankalardaki kredi başvuruları çok kolay ilerlemektedir. Garanti Bankası gelişmiş teknolojisi ile müşterilerine kredi başvurusunu çok kolay yaptırabiliyor.

Garanti Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti bankası kredi başvurusu yapmak için kullanabileceğiniz pek çok yöntem bulunuyor. Bunlar sms, internet üzerinden online, telefondan, atmlerden ve şubelerden olacak şekilde sıralanabilir. Aşağıda sizin için en uygun yöntemi bulup başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Garanti Bankası SMS Kredi Başvurusu

Kredi çekmek istiyorsanız ve tercihiniz Garanti bankasından yanaysa şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Çok basit bir işlemle bankaya SMS çekerek kredi başvurusu yapma şansınız var. Garanti bankasına SMS yollayarak kredi talebinde bulunmak için, mesaj içeriğine TC kimlik numarası, çekmek istediğiniz kredi miktarı ve vade süresini yazarak 3390’a mesaj gönderebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; “11111111111 5000 12” olacak şekilde. Yani sırasıyla TC no, kredi miktarı, vade yazıp mesajınızı yollayabilirsiniz. Yalnız mesajı gönderirken dikkat etmelisiniz ki TC kimlik numarası, kredi miktarı ve vade süresi arasında birer boşluk olmalıdır.

Garanti Bankası Şubesinden Kredi Başvurusu

Garanti Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır sorusunun çeşitli cevapları bulunmaktadır. Öncelikle şubeden yapacağınız başvuru için bir takım öncelikler bulunmaktadır. Bu öncelikler şunlardır;

  • Mutlaka kimliğiniz ile müracaat etmelisiniz
  • Son aya ait ücret bordrosu ile birlikte bankaya gitmelisiniz.
  • Bankanın maaş müşterisi iseniz sadece kimliğiniz yeterlidir.

Bu belgeler ile şubeden rahatça kredi başvurusu yapabilmeniz mümkündür.

garanti bankası sms kredi başvurusu

Garanti İnternet Bankacılığı İle Kredi Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Başvurusu nasıl yapılır sorusunun bir diğer cevabı ise dijital bankacılıktır. Eğer mobil ya da internet bankacılığı şifreniz var ise bu durumda kredi başvurunuz çok kolay bir şekilde olacaktır. Giriş işlemlerinizi tamamladıktan sonra kredi bölümünden kredi başvur seçeneğine tıkladığınızda hızlı bir şekilde kredi başvurunuz oluşturulacaktır. Eğer sistemde eksik bir bilginiz ya da belgeniz var ise sistem sizi otomatik olarak şubeye yönlendirmektedir. Bu nedenle dijital bankacılık işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Garanti Bankası kredi başvuruları hakkında detaylı bilgi için:
https://www.garantibbva.com.tr/bireysel_ihtiyac_kredisi

Garanti ATM’lerinden Kredi Başvurusu

Garanti Bankası aktif müşterisi iseniz bu durumda ATM kartınız ile ATM’den kredi başvurusunda bulunabilmeniz mümkündür. Kartı ATM’ye taktığınızda şifre bilgilerinizi girdikten sonra diğer seçeneğin içerisinde kredi başvurusu bölümü bulunmaktadır. Bu aşamada kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yine eksik bir bilgi ya da belge olması halinde banka sizi şubeye yönlendirmektedir.

İlgili: Garanti kredi başvurusu sorgulama

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu