Garanti Bankası Kartsız Para Gönderme

Garanti bankası, kullanıcıları olmayan müşterilerine yönelik olarak birçok kartsız işlem seçeneği sunar. ATM üzerinden gerçekleştirilecek bu işlemler ile karta gerek kalmadan birçok farklı işlemi yapmak mümkündür. Bütün banka kullanıcılarına hitap eden kartsız işlemler ile banka aramaya gerek kalmadan, belirli bir komisyon karşılığında birçok işlem gerçekleştirilebilmektedir.

garanti bankası kartsız para gönderme

Garanti Bankası Kartsız Para Yatırma

Garanti Bank ATM’lerinde kartsız olarak para aktarmak mümkündür. En yakın Garanti ATM’lerinden Gerçekleştirilecek işlem ile zaman kaybetmeden kolay EFT ve havale yapılabilir. Bu işlem için ATM’den “Bankasız Havale, Para Gönderme” menüsüne tıklanır. Açılan ekrandan sıra ile  T.C. kimlik numarası, cep telefon numarası, alıcı kişiye ait T.C kimlik numarası ve alıcı kişiye ait cep telefonu bilgileri girilir. Gönderilecek miktarın da ekrana girilmesi ile işlemden ilerleyerek paranın istenilen hesaba gönderilmesi sağlanmaktadır.

Garanti Bankası Kartsız Para Çekme

Garanti bankası müşterisi olmayanlar, Garanti ATM’lerini kullanarak para çekebilir. ATM’den “Kartsız İşlemler – Para Çekme” menüsüne girerek, T.C. kimlik numarası bilgileri, cep telefonu bilgileri, doğum tarihi, parayı gönderen kişinin T.C. kimlik numarası, parayı gönderen kişinin cep telefonu bilgileri girilir. Yatan ve çekilecek tutar bilgilerinin de girilmesi ile para çekme işlemi gerçekleştirilir. Yapılan her işlem için, banka belirli oranda faiz uygulamaktadır.

Garanti Bankası, müşterileri olmayan banka kullanıcılarını da düşünerek birçok işlemi kartsız yapma fırsatı sunar. Birçok bankacılık işlemlerini masrafsız olarak gerçekleştiren Garanti Bankası, kartsız olarak sunduğu birçok hizmet ile öne çıkmaktadır. ATM’den gerçekleştirilecek kartsız işlemler arasında; her türlü fatura ödemeleri, Üniversite bölüm harç ödemesi, faturasız hatlara TL yüklemesi, şans oyunlarına  katılım gibi birçok farklı işlem seçeneği bulunmaktadır. Bu işlemlerin yanı sıra her türlü ihtiyaç kredisi için de başvuru yapma seçeneği bulunmaktadır.  Bunun için 7 gün 24 saat hizmet veren bir Garanti Bankası ATM’sine gitmek yeterlidir.

Garanti Bank ATM’lerinde kartsız para çekme işlemlerine ek olarak, Cep şifre ile para çekme, mobil imza ile para çekme veya şifrematik ile para çekme gibi diğer para çekme yöntemleri de kullanıma sunulmaktadır.

Yorum Yapın