Garanti Bankası IBAN Sorgulama

Garanti iban no sorgulama işlemleri için çeşitli yöntemler vardır. Bu yöntemler ile Garanti bankası müşterileri IBAN numaralarını kolayca öğrenebilir ve hızlı bir şekilde para transferi gerçekleştirebilir. IBAN numarası kullanılarak hem aynı bankalar arası hem de farklı bankalar arası belirli miktarlarda para transferi yapmak ve başka birinden para almak mümkündür. Garanti Bankası müşterileri IBAN numaralarını web sayfası üzerinden, mobil uygulamadan, banka şubesinden veya çağrı merkezinden sorgulayabilir.

garanti bankası iban sorgulama

Garanti Mobil Uygulamadan IBAN Numarası Sorgulama

Garanti Bankası müşterileri mobil uygulama ile birçok işlemi yerine getirebilir. IBAN numarasını öğrenmenin en hızlı ve pratik yollarından biri mobil uygulamaya girmek ve hesap bilgilerine ulaşmaktır. Hesap bilgileri alanında IBAN numarası da yazar. Böylece Garanti Bankası müşteri iseniz uygulama aracılığı ile IBAN numaranızı öğrenebilirsiniz.

Garanti İnternet Sitesinden IBAN Numarası Sorgulama

Garanti Bankası’nın resmi web sitesinde çok sayıda işlem yapma imkânı bulunuyor. IBAN numarasını sorgulamak için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinde yer alan IBAN sorgulama sayfasında sizden istenilen bilgileri girmeniz gerekir. İstenilen bilgiler doğru olarak girildiği zaman IBAN numarası kolay bir şekilde sorgulanabilir. Bu sayfada IBAN numarasını sorgulamayı sağlayan bilgiler şube kodu ve hesap numarasıdır. İlgili alanlara şube kodu ve hesap numarası girildiği ve hesapla butonuna basıldığı zaman IBAN numarası ekrana gelir.

Garanti Şubeye Giderek veya Müşteri Temsilcisini Arayarak IBAN Öğrenme

IBAN numarasını öğrenmek isteyen Garanti Bankası müşterileri, bankanın herhangi bir şubesine gidebilir veya çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden yardım alabilir. Her iki şekilde de IBAN numarası öğrenilebilir. Garanti Bankası müşterileri bu birbirinden farklı yollardan herhangi birini tercih ederek IBAN numaralarını hem hızlı hem de kolay bir şekilde öğrenebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu