Garanti Bakiye Sorgulama

garanti bakiye sorgulama

Garanti bakiye sorgulama işlemleri hakkında tüm bilgileri bu sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Garanti bankasından hesabı olan müşteriler, hesabındaki bakiyeyi ATM veya şubeye gitmeden çok kolay bir şekilde internet bankacılığına giriş yaparak öğrenebiliyor. Bakiyenizin veya hesap hareketlerinizin tüm detaylarını internet bankacılığı aracılığıyla öğrenebilirsiniz. İşte tüm ayrıntılar;

Garanti Bankası Hesap Bakiyesi Nasıl Sorgulanır?

Garanti hesap bakiyesi sorgulama işlemleri için uygulanabilecek bir çok yöntem bulunuyor. Bunlar arasında müşteri hizmetleri, ATM, internet bankacılığı ve mobil uygulama vardır. Ayrıca şubeye giderek de bunu yapmanız mümkündür. Bunun için bulunan sorgulama kanallarının hangisinin size uygun olduğuna karar verip işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

SMS İle Garanti Bakiye Sorgulama

Bakiyenizi öğrenmek için kullanabileceğiniz ilk yol SMS olacaktır. Kolay ve pratik olmasından dolayı kolaylıkla tercih edilebilir. Bunun için eskiden kullanılan mesaj numarası artık aktif değildir. Bunun yerine 3342 numarasına Cepsubesi yazmanız gerekir. Hemen cepte uygulama kullanmanız için gereken uygulama linki gelir. Buradan da linke giriş yaparak garanti bankası hesap sorgulama için gerekli adımı atmış olursunuz.

Garanti Müşteri Hizmetleri Aracılığı İle Bakiye Sorgulama

Müşteri hizmetlerinin sunduğu sayısız işlemden bir tanesi de bakiyeniz ile alakalı işlemler olacaktır. Garanti bankası müşteri hizmetleri resmi numarası olan 444 0 333 ile bankanın müşteri hizmetlerini aradıktan sonra hemen bakiyeniz hakkında bilgi edinir ve talebiniz doğrultusunda işlem de yapabilirsiniz..

Garanti Şubelerinden ve ATM’den Hesap Bakiyesi Öğrenme

Şubeye gitmeyi ve birebir işlem yapmayı tercih edenler için ise en yakındaki şubeye ulaşmak önerilebilir. Şubeye gittikten hemen sonra bakiyeniz ile alakalı kolaylıkla sorgulama yapabilirsiniz. Bir başka yol ise ATM üzerinden bakiye öğrenmektir. Bakiyenizin görüntülenmesi başta olmak üzere birbirinden farklı işlemler yapılabilir. Bunun için ATM den ilgili kartınızla giriş yapmanız gerekir. Ortak ATM’lerden de bakiye öğrenebilirsiniz ancak belirli bir komisyon alınabilir. Size en yakın olan şubeleri ve atm’leri bulmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Garanti İnternet Bankacılığı Üzerinden

Bankacılık alanında başarılı çalışmaları ile var olmaya devam eden Garanti Bankası müşterileri bakiyelerini öğrenmek istediklerinde internetten bunu kolay bir şekilde yerine getirebilirler. Sadece bakiye öğrenmek için değil garanti internet bankacılığı hesap hareketleri için de kullanılabilecek en iyi kanal. Garanti bankası resmi sitesine (https://www.garantibbva.com.tr/tr) giriş yaptıktan sonra bireysel veya kurumsal müşteri seçeneklerinden size uygun olanı seçip hesabınıza giriş yapmanız gereklidir. Daha sonra garanti hesap sorgulama ile alakalı tüm bilgilere erişmiş olacaksınız.

Garanti Mobil Uygulama Üzerinden Hesap Bakiyesi Sorgulama

Garanti bakiye öğrenme işlemi için garanti mobil uygulamasını indirip şifrenizi girdikten sonra hemen karşınızdaki ekranda bakiye bilgilerinizi görebilirsiniz. Bundan dolayı şubeye gitmeye zahmet etmeden cep uygulaması üzerinden garanti bankası hesap görüntüleme adımını tamamlayabilirsiniz. Garanti hesabımda ne kadar para var diye merak edenler için en zahmetsiz ve kolay yöntem mobil uygulama diyebiliriz. Mobilden kolaylıkla garanti bakiye sorgulama yapabiliyorsunuz. Garanti mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu