Garanti EFT Saatleri 2020 Güncel

Son dönemlerde bankalar teknolojik yeniliklerle müşterilere hizmet içeriklerini ulaştırmaktadır. Bu kapsamda müşteri ihtiyacını giderecek çeşitli hizmetler günlük hayatta çeşitli avantajlar banka müşterilerine sağlanıyor. Sizde eğer Garanti bankasının müşterisi iseniz, Garanti bankasının birçok hizmetinden yararlanarak işlemlerinizi daha kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzde EFT yapmak bankaların para transferi için müşterilere sunulan hizmetlerinden sadece biridir.

garanti bankası eft saatleri

Garanti Bankası EFT Saatleri 2020

Bankanın sunmuş olduğu para gönderimi hizmetinden yararlanmak istediğinizde bunu belirli saatler arasında gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bankalarda bu saat kavramı ortalama olarak aynıdır.

Garanti Bankası eft saatleri: Hafta içi sabah 09:00 ile akşam 17:00 arasındadır.

Garanti bankası, EFT işlemlerini hafta içi belirtilen saatlerde aynı gün yapma imkanı sunmaktadır. Siz de eğer bankanın EFT işlemleri üzerinden para göndermek isterseniz, 2019 son saat durumlarını bankanın kurumsal web sitesine bakarak da görebilirsiniz. Bu saatler içerisinde istediğiniz bankaya internetten, bankamatik üzerinden ya da şubeye giderek para gönderiminde bulunabilirsiniz.

İnternet üzerinden para göndermek isterseniz, yapmanız gereken internet bankacılık şifrenizin olması ve bu yolla kendi hesabınızdan para gönderimini yapmanızdır. Buna göre telefon bankacılığı üzerinden internet bankacılık şifresini almak için birkaç güvenlik adımını geçerek siz de EFT ile para gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu