Garanti Bankası Alışveriş Kredisi

Garanti bankası alışveriş kredisi

Garanti Bankası alışveriş kredisi adı altında verilen kredi genel olarak e-ticaret sitelerinde harcamaya uygundur. Genpa, Gittigidiyor incehesap, n11, mediamarkt gibi yerlerden Garanti Bankası tarafından sunulan kredi kampanyasına katılarak siz de taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Krediler genel olarak insanların ev ve araba gibi ihtiyaçları karşılamasında yardımcı olur. Garanti Bankası da önemli bankalardan biri olarak farklı krediler sunuyor. Banka tarafından sunulan kredilerden biri de alışveriş kredileri olarak karşımıza çıkıyor. Bu krediler bir kampanya kapsamında verilir. Bu sayede beyaz eşya, elektronik eşya gibi şeylerin hem taksitli hem de daha çabuk bir şekilde alınması sağlanıyor.

Alışveriş kampanyası olarak adlandırılan kampanya kapsamında online alışveriş sitelerinden birçok farklı ürün taksitli bir şekilde satın alınabilir. Bu kredinin miktarı 15000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarda 3 aydan 6 aya kadar, diğer ürünlerde ise 3 aydan 60 aya kadar geniş bir yelpazede taksit yaptırma imkanı bulunuyor.

Garanti Bankası Alışveriş Kredisi Kampanyası

Garanti Bankası tarafından sunulan ve birçok insan tarafından da beğeni ile karşılanan alışveriş kredisi kampanyası devam ediyor. Banka tarafından sunulan bu kampanyaya katılmak için şubeye gitmeye veya çok fazla zahmet etmeye gerek yok. Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu alışveriş kampanyasından yararlanmak için internet üzerinden başvuru yapmak yeterlidir.

Garanti Bankası gelen başvuruları değerlendirmeye alır ve müşteri uygun ise kampanyadan yararlanabilir. Bununla birlikte kampanya ile satın alınan ürünler de taksitli bir şekilde ufak bir fark ile ödenir. E-ticaret sitelerinden ürün almak için verilen kredi ile beyaz eşya gibi ürünler satın alınabilir. On beş bin liraya kadar kampanyalı olan bu kredi için internetten hızlıca başvuru yapılır. Aynı zamanda başvurulara kısa süre içerisinde cevap verilir.

Garanti Bankası Kampanyalı Kredi

Garanti Bankası tarafından bu yıl için kampanyalı kredilerin çalışması yapılıyor. Bu çalışma kapsamında birtakım e ticaret sitelerinden taksit ile istenilen ürünleri almak mümkün. Bankanın web adresinden, uygulamasından, çağrı merkezinden veya şubesine giderek bu kampanya için başvuru yapabilirsiniz. Başvuru onayını aldığınız zaman ise rahat bir şekilde kredinizi kullanmaya hemen kolayca başlayabilirsiniz.

Garanti Bankası alışveriş kredisi detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu