Garanti Bankası Çalışma Saatleri 2020 (Kaçta Açılıp Kapanıyor)

Garanti bankası açılış saati

Garanti Bankası ülkede faaliyet gösteren başarılı ve büyük bankalardan biridir. Garanti Bankası da diğer bütün bankalar gibi hafta içi belirli saatlerde şubelerinde hizmet veriyor. Garanti Bankası çalışma saatleri boyunca hem bireysel hem de kurumsal müşteriler için hizmet veriyor. Kredi kartları, krediler, mevduat hesapları gibi birçok konuda hizmetlerine devam ediyor.

Garanti Bankası Açılış Saati

Garanti Bankası düzenli olarak hafta içi 5 gün boyunca sabah saat 9’da açılıyor. Saat 9’da çalışmaya başlayan banka, mesai bitimine kadar bankacılık faaliyetlerini sürdürür. Garanti, hem uzun süredir sektörde faaliyet göstermesi hem de yaygın bir ağa sahip olması sayesinde çok sayıda insan tarafından tercih ediliyor. Bankanın bütün şubeleri ekstrem durumlar yaşanmadığı sürece sabah 09:00’da açılır ve çalışmaya başlar. Garanti Bankası ülkemizde kurumsal bir şekilde faaliyetlerine devam ediyor.

Garanti Bankası Hangi Günler Çalışıyor?

Garanti Bankası sadece hafta içi faaliyet gösteriyor. Genel olarak bütün bankalar hafta sonu kapalıdır. Garanti Bankası hafta içi 5 gün boyunca sabah 9’da açılır ve çalışmaya başlar. Hafta sonu ise Garanti Bankası da dahil olmak üzere açık hiçbir banka bulunmaz. Garanti Bankası’ndan hizmet almak isteyen kişiler hafta içi sabah saat 9’dan sonra herhangi bir şubeye gidebilir.

Garanti Bankası Saat Kaçta Kapanıyor?

Garanti bankasının kapanış saati ise akşam 17.00 olarak belirlenmiştir. Genel olarak her banka bu saatler arasında hizmet verir. Aynı zamanda bankaların bir de öğle yemeği arası vardır ve 1 saat sürer. Bu 1 saatlik sürede de bankalar çalışmaz. Garanti Bankası 12:30 ve 13:30 saatleri arasında öğle yemeği molasından dolayı kapalı olur. Bu saatler arasında personeller yemek yediği için banka faaliyetlerine 1 saat ara verir. Bir saatlik sürenin sonunda da tekrar mesai bitimine kadar faaliyetler devam eder.

Garanti Bankası çalışma saatleri hafta içi 09.00 – 12.30 ve 13.30 – 17.00 olarak belirlenmiştir. Bankanın bütün şubeleri bu saatler arasında açık olur. Diğer saatlerde ise Garanti bankası şubelerini kapalı olarak bulursunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu