Garanti Bankası ATM Para Çekme Limiti

Garanti bankası para çekme limiti ve para yatırma limitleri hakkında bilgileri bu sayfamızdan bulabilirsiniz. Bankaların her müşterisi için günlük belirli bir para çekme

garanti atm para çekme limiti

Garanti bankası para çekme limiti ve para yatırma limitleri hakkında bilgileri bu sayfamızdan bulabilirsiniz. Bankaların her müşterisi için günlük belirli bir para çekme limiti bulunur. Bu limit ile ATM’lerden çekilen para kısıtlanır. Limitler genel olarak her müşteri için aynıdır ve özel durumlar haricinde değişmez. Garanti Bankası için de ATM’den para çekmenin ve yatırmanın limitleri vardır. Bu limitler ATM’den para çekerken aşılamaz ve günlük olarak uygulanır. Her gün belirlenen miktarı aşmayacak kadar para yatırma ve çekme imkanı vardır. Bu yüzden ATM para yatırma ve çekme limitlerine dikkat etmek gerekir.

Garanti ATM Para Çekme Limiti

Garanti Bankası tarafından kullanıma sunulan ATM’lerde belli bir para çekme limiti vardır. Garanti ATM’lerin günlük para çekme limiti 2000 TL olarak belirlenmiştir. Yani Garanti Bankası’na ait olan bir paramatikten bir günde en fazla 2000 TL çekebilirsiniz. Günlük bu sınırlara ulaşıldığı zaman ATM’den para çekmek mümkün olmaz. Çekmek istediğiniz tutar yüksek bir meblağ ise bankayla görüşerek parayı şubeden almayı tercih edebilirsiniz. Garanti ATM’lerine para yatırma limiti, para çekme limitine göre çok daha yüksektir.

Garanti ATM Para Yatırma Limiti

Garanti Bankası ATM’lerine bir gün içinde yatırılabilecek maksimum tutar 12.000 TL‘dir. Garanti Bankası müşterileri tarafından ATM’ye en fazla on iki bin lira para yatırmak mümkündür. Para yatırma limiti ile çekme limiti arasında ciddi bir fark bulunuyor. Garanti Bankası paramatikleri ve bütün müşterileri için ayarlanan üst sınırlar bu şekilde belirlenmiştir.

Garanti Bankası ATM’den Para Çekme Limit Arttırma

Garanti bankası müşterileri için para çekme ve yatırma limitlerini bu rakamlar dahilinde belirlemiştir. Ancak banka ile görüşerek bu konuda bilgi alabilirsiniz. Bunun için Garanti bankası müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Ayrıca belirttiğimiz gibi çekmek istediğiniz tutar yüksek ise banka şubesinden almanız daha mantıklı ve güvenli olacaktır.

Yorum Ekle