Finansbank Otomatik Ödeme Talimatı Verme ve İptal Etme

finansbank otomatik ödeme talimatı verme iptal etme

Finansbank otomatik ödeme talimatı vermek ve iptal etmek için bu sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Finansbank, otomatik ödemeler için talimat oluşturmanız durumunda birçok avantajdan yararlanmanıza olanak tanıyor. Oldukça kolay ve pratik bir çözüm olan talimatlar fatura ve ödemeler ile alakalı sorun yaşamanızı da engelliyor.

Finansbank Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Verilir?

Finansbank otomatik ödeme talimatını internet bankacılığı ve cep şubeden anında, en yakın şubeden ise otomatik ödemeler başvuru formu’nu doldurarak verebilirsiniz. İnternet veya uygulama için ana menüden Ödemeler > Fatura ve Kurum Ödemeleri / Ödeme Talimatı adımlarını uygulayarak otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Finansbank Otomatik Ödeme Talimatı İptali

Finansbank otomatik ödeme talimatı iptali içinse yine şubeleri, internet bankacılığını ve cep şube mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Adım adım anlatacak olursak ana menüden Ödemeler > Ödemelerim/Talimatlarım adımlarını uygulayarak talimat verilmiş faturalarınızı görebilir ve iptal edebilirsiniz.

Finansbank Otomatik Ödeme Özellikleri

Otomatik ödemeler için Finansbank herhangi bir faiz ödemesi veya ödeme ücreti almaz. Kendi adınıza kayıtlı olması gerekmeksizin istediğiniz tüm ödemeler için otomatik ödeme talimatı vermenize olanak tanır. İçinde para olan bir hesabınızdan veya kredili mevduat hesabı olan Finansbank ek hesap üzerinden ödemelerin aksamadan yapılmasını sağlayabilirsiniz. Sıklıkla onaylanan otomatik ödemeler telekom, elektrik, doğalgaz, su, internet veya kablolu TV olarak sınıflandırılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu