QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021

QNB Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemleri için kullanabileceğiniz tüm yöntemler sayfamızda yer alıyor. Finansbank teknolojik gelişmelere önem veren ve yeniliklere son derece açık bir bankadır. Bu bağlamda müşterilerine hem internet bankacılığı aracılığıyla hem de bünyesinde oluşturduğu müşteri hizmetleri aracılığıyla kolaylık sağlar. Tüm soru ve sorunlarınıza 7/24 yardım almak için Finansbank çağrı merkezi hattını kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

QNB Finansbank bünyesinde oluşturulan müşteri hizmetlerinin telefon numarası 0850 222 0 900 şeklindedir. Bu telefon numarası aranarak bireysel müşteriler için oluşturulan imkanlardan yararlanmak ve çeşitli bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek mümkündür.

QNB Finansbank küçük ve orta ölçekli işletmeler için ayrı bir müşteri hizmetleri numarası oluşturmuştur. KOBİ’ler için gerekli olan müşteri hizmetleri numarası ise 0 850 222 1 900 şeklindedir.

Ayrıca bireysel müşteriler için acil durumlarda ihtiyaç kredisi başvurusu almak ve müşterilerine daha hızlı hizmet vermek için kurulan birimin telefon numarası 0850 220 85 73’tür.

Finansbank müşteri hizmetleri konusunda ülkemizin en verimli çalışan bankaları arasındandır diyebiliriz. Özellikle bir QNB Finansbank kuruluşu olan Enpara’da adeta ayrıcalıklı bankacılık hizmetini yaşıyorsunuz. Bu müşteri hizmetlerine bağlanma konusunda da kendisini çok net bir şekilde hissettiriyor. Şimdi gelelim QNB Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemlerine. Bu yöntemi kullanmak için aşağıda adım adım ne yapmanız gerektiği yer alıyor:

Finansbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Finansbank müşterisi olan kişiler yaptıracakları işlemler için menüleri takip ettiklerinde bir takım sorunlar yaşayabilirler. Menüler daha fazla hizmet vermek adına oldukça karışık ve çeşitli olabilir. Bunun yerine;

  • 0850 222 0 900 numaralı hattı aramalısınız.
  • Sesli komutla karşılaşırsınız.
  • 1 tuşuna basmalısınız.
  • Ardından 5 ve 4 tuşuna basmanız gerekir.
  • Sinyal sesi ile birlikte beklemeye alınırsınız.

Bu hattı kullanmak sadece numarayı çevirmek olarak anlaşılmamalıdır. Hattınız üzerinden arama yaptıktan sonra yapacağınız işlemin türüne göre hangi menüye gitmeniz gerektiği konusunda bilgi sahibi olmanız işlemlerin daha kısa süre içinde tamamlanmasına neden olur. Bunun için menüler arasında kolay geçiş yapma şansı elde edebilirsiniz.

Bu sayede hemen bekleme sırasında yerinizi almanız ve işlemleriniz için bilgi talep etmeye başlayabilirsiniz. Güvenlik kontrolünden hemen sonra sizi işleme alabilirler.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerinden Yapılan İşlemler

QNB Finansbank müşteri hizmetlerinden yapılabilecek işlemlerin başında kredi başvuruları gelir. Bankaya gitmeden kredi başvurusunda bulunmak müşteriler için son derece konforludur ve zaman tasarrufu sağlar. Müşteri hizmetleri aracılığı ile yapabileceğiniz diğer işlemlerden bazıları ise fatura ödeme, otomatik faturaların ödenmesi için talimat verme, kredi kartı almak için başvuruda bulunma, kredi kartının anlık borç durumunu sorgulamak şeklindedir.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerinin İşlem Saatleri

Bankaların müşteri hizmetleri oluşturmasındaki asıl amaş kendisi açısından maliyetleri kısmak, müşteri açısından ise zaman tasarrufu sağlamaktır. Bazen ilgili banka şubesinin tatil gibi sebeplerden kapalı olması durumunda bankacılık işlemleri yapılamayabiliyor. Bu durumda yapılması gereken ise müşteri hizmetlerini aramaktır. İlgili personel yardımcı olacaktır. QNB Finansbank müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet veren bir organizasyondur. İstediğiniz zaman arayarak bankacılık hizmeti almanız mümkündür.

Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemleriyle çağrı merkezine çok hızlı bir şekilde bağlanabilir ve tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu