QNB Finansbank Kredi Kartı Limiti Arttırma

Kredi kartı kullanımı günümüzde giderek daha fazla kişi tarafından tercih edilmeye başlandı. Özellikle son yıllarda bir kişinin birden fazla bankaya ait kredi kartı olmaya başladı. Bu kredi kartları ile alışveriş yaparak çeşitli ihtiyaçlarımızı gidermekteyiz. Bu alışverişlerde ise zaman zaman kart limiti alışveriş esnasında yetmediği durumlar olabilmektedir. Bu gibi durumlarda kredi kart limitini arttırmak alışveriş yaparken problem yaşamanızın önüne geçecektir.

finansbank kredi kartı limit yükseltme

Finansbank Kredi Kartı Limit Yükseltme Yöntemleri

Sms ile limit arttırmak için, LIMIT yazarak 2273’e sms gönderebilir, kart limiti yükseltme konusunda bankaya başvurunuzu yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı limitinizi arttırabilirsiniz. Bunun için Finansbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 900’ü arayabilirsiniz. Ayrıca şubelerden de kredi kartı limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Size en yakın finansbank şubesine uğrayın ve talebinizi iletin.

Finansbank Kredi Kartı Limiti arttırma işlemi için internet bankacılığını kullanabilir ya da telefon bankacılığı üzerinden kredi kartı limitini arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Günümüzde internet bankacılığı kullanımı giderek yaygınlaşması ile birlikte artık birçok kişi tüm işlemlerini internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirmeyi tercih ediyor. Siz de kolay ve pratik bir şekilde QNB Finansbank CardFinans kredi kartınızın limitini arttırmak istersiniz internet bankacılığı şifreniz ile birlikte bu talebi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı şifreniz yok ise telefon üzerinden gerekli güvenlik adımlarını geçerek internet bankacılık şifrenizi alabilir ve kredi kartı limit talebini internet üzerinden rahatça yapabilirsiniz.

Alışverişlerde Kart Limiti Neden Önemli

Kredi kartı limitiniz ne kadar yüksek olursa alışverişlerinizde o kadar yüksek tutarlı ürün ya da hizmet alma imkanından yararlanabilirsiniz. QNB Finansbank Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından bir tanesi olup siz de çeşitli alışverişlerde kredi kartı kullanırken, bankanın sunmuş olduğu farklı kart özelliklerinden yararlanabilirsiniz.  Bu kapsamda siz de kredi kartı kullanımında QNB Finansbank CardFinans kredi kartlarından bir tanesini tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Günümüzde birçok işletme alışveriş yapan müşterilerine kart ile ödeme seçeneği sunmaktadır.

Kart Limitini Artırmak İçin Bunlara Dikkat Edin

Siz de kredi kartınız ile ödeme yaparken alışverişlerde limit sorunu yaşamak istemiyorsanız, kredi kart limitini arttırma talebinde bulunmanız gerekebilir. Bunun için yapmanız gereken iki seçenek vardır.  Düzenli kredi kartı ödemesi yaparak bankanın sizin ödemelerinizi güvenerek kredi kartı arttırma talebini olumlu karşılamasını sağlamaktır. Eğer ödemelerde düzensizlik yapıyorsanız kart limiti arttırma talebiniz olumsuz karşılanabilir. QNB Finansbank CardFinans kredi kartı limiti arttırmak talebinizde siz de bu detaya dikkat ederek kart limitini artırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu