Finansbank Kredi Başvurusu Sorgulama

finansbank kredi başvurusu sorgulama

Finansbank kredi başvurusu sorgulama ile alakalı çeşitli yöntemler bulunuyor. Kredilere verilen başvuru sonuçları tercih edilen kredi türüne göre değişiklik gösterir.

Finansbank kredi başvuru sonucu öğrenme işlemi başvuru yapılan şekle göre değişiklik gösterir. SMS yolu ile yapılan başvurunun işlemi hemen SMS ile öğrenilir. Bunun nedeni ise SMS ile yapılan başvuruların sistem tarafından hemen değerlendirilerek sizlere on dakika içerisinde sonucu bildirmesindendir.

Başka bir başvuru yöntemini kullanarak yaptığınız kredi başvurusunda size dönüş yapılmadı ise şubeye giderek sonucu öğrenmeniz mümkündür. Şubede bulunan görevli kredi başvurunuz hakkında inceleme yaparak sizlere onaylanıp onaylanmadığı hakkında bilgi verir. Sorgulama işlemi için çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz. Telefon numarası ile ulaşmanız durumunda kısa sürede cevap alırsınız.

Finansbank Kredi Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Finansbank kredi başvuru sonucu öğrenme işleminin gerçekleşmesi için öncelikle kredinin sonuçlanması gerekir. Kredi başvurusu sırasında öncelikle iki duruma karar verilmesi gerekir. Öncelikle hangi kredi türüne başvuruda bulunulduğu daha sonra ise ne kadarlık bir krediye ihtiyaç duyulduğudur. Bunlara karar verilmesinin ardından kredi başvurusu yerine getirilir. Bu durum kredinin sonuçlanmasını da etkileyen bir durumdur. Daha sonra finansbank kredi başvuru takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Kredi işlemleri sırasında iki iş günü ekspertiz işlemi sürer. Ekspertiz raporu kredi tutarının onaylanmasını sağlar. Ekspertiz raporundan sonra ödeme planı oluşturulur. Bu işlem ardından evraklar imzalatılır. Bu işlemlerin hepsi toplamda üç iş günü ya da beş iş günü sürer. Ancak bireysel kredi işlemlerinde kredinin sonuçlanması üç iş günü içerisinde gerçekleşir. Finansbank kayıt sorgulama için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu