QNB Finansbank Esnaf ve Kobi Kredileri 2020

QNB Finansbank, ihtiyaç sahibi esnaf ve kobiler için cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Birbirinden avantajlı kredi fırsatları ve uygun ödeme koşulları ile kobi

finansbank kobi kredisi

QNB Finansbank, ihtiyaç sahibi esnaf ve kobiler için cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Birbirinden avantajlı kredi fırsatları ve uygun ödeme koşulları ile kobi kredilerinde yoğunluk yaşayan QNB Finansbank, esnaflara özel olarak düzenlediği kredi paketleri ile de oldukça tercih edilmektedir. Her bütçeye uygun ödeme koşulu ile ihtiyaç kredisi fırsatı sunarak, esnafların ticari hayatlarında rahat bir dönem geçirmesini sağlar.

Finansbank Uygun Faiz Oranları İle Esnaf Kredisi

QNB Finansbank’ta sunulan esnaf ihtiyaç kredilerine birçok esnaf başvuru yapabilmektedir. Başvuru koşullarını karşılayan esnaflara verilen krediler, ön ödemesiz olarak verilir ve uygun taksitler ile geri ödeme imkanı sunar. Birçok farklı kredi çeşidini bünyesinde bulunduran QNB Finansbank, esnaflar için de birbirinden avantajlı kredi fırsatları sunmaktadır. Oldukça uygun faiz oranları ile verilen bu krediler, çekilen tutara çok az bir fark eklenerek geri ödenmektedir. Bütçeye göre taksit yapılandırması yapılabilen esnaf kredileri, esnafa dost bir tarife olarak bilinir.

Esnaf Kredisi, her esnafa farklı nitelikler kapsamında verilmektedir. Bu nedenle her esnaf başvurusunda farklı oranlar değerlendirilmektedir. Kişiye en uygun kredi hesaplamasının yapıldığı esnaf kredilerinde, ödemeler de her esnafa özel olarak planlanmaktadır.

Ayrıca bakınız: Esnaf Kredisi Veren Bankalar

QNB Finansbank Esnaf Kredisi Başvuru Belgeleri

QNB Finansbank esnaf kredisinden yararlanmak oldukça basit bir işlemdir. İstenilen başvuru kanalı tercih edildikten sonra gerekli evrakların düzenlenerek bankaya sunulması ile kredi süreci başlamış olur. Başvuru aşamasından sonra bankanın istediği evraklar; Kişiye ait kimlik fotokopisi, imza beyannamesi, vergi levhası ve oda kayıt belgesidir. Şirket türüne göre farklı evrakların isteneceği esnaf kredisinde, başvurusu olumlu sonuçlanan bütün esnaflar zaman kaybetmeden kredilerini banka şubelerinden teslim alabilirler.

Esnafa Uygun Kredi Başvuru Yolları

QNB Finansbank, başvuru için birden farklı alternatif sunmaktadır. Bankaya gidemeyen esnafların da kolayca kredi fırsatından yararlanması için, çeşitli yollar üzerinden kredi başvurusu yapmayı mümkün hale getirmiştir. Bir kısa mesaj yolu ile bile başvurusu yapılabilecek olan esnaf kredileri, QNB Finansbank’ın en yakın şubelerine gidilerek de başvuru yapılabilmektedir.  İnternet kullanan esnafların tercihi internet üzerinden yapılabilen başvurulardan yana olur. Bu amaca yönelik, QNB Finansbank resmi internet sitesi üzerinden ya da kullanılan mobil internet bankacılığı sistemine giriş yapılarak ta kredi başvurusunda bulunmak mümkündür.

QNB Finansbank Esnaf ve Kobi Kredileri İçin Tıklayın.

Yorum Ekle