QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi

finansbank borç transfer kredisi

Borçları birleştirerek ödeme kolaylığı sağlayan Finansbank borç kapatma kredisi, uygun faiz oranlarına sahiptir. Almış olduğu borçlar ve ödeme planları arasında kaybolmak istemeyenler bu teklifi değerlendirerek ödemelerini tek bir çatı altında toplayabilirler. Farklı bankalara ücretsiz EFT yapma imkanı sunan kredi faizi müşteri skoruna göre değişiklik gösterebilir.

QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi Başvuru Şartları

Borç kredisi almak isteyenler farklı bankalardaki ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını birleştirebilirler. İhtiyaç kredisi için gereken tutarın tamamı ve kredi kartı borcunun belirlenmiş kısmı için işlem gerçekleştirilir. EFT ile yapılacak ödemelerde işlemin bir iş günü sonrasında hesaba aktarılacağı bilinmelidir. Kredi kartı borçlarının ödenmesi için borç kapatma kredisi isteyen müşterilerden herhangi bir ek evrak talep edilmez. Ancak ihtiyaç kredisinin kapatılacağı ilgili bankaya bildirilmelidir. Konut kredisi, ek hesap harcamaları ve Finansbank borçları bu kapsamda değerlendirilmez. Başvurular online olarak hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanabilir.

Bunu da inceleyebilirsiniz: Borç kapatma kredisi veren bankalar

Finansbank Borç Kapatma Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ön başvurunun gerçekleşmesi için müşterilerin, telefonun mesaj bölümüne TC kimlik numaralarını yazarak 5030 SMS atması gerekir. Şubeler ziyaret edilerek de başvuru için ön bilgiler alınabilir. Ön başvurunun olumlu cevaplanmasının ardından en yakın şubeye giderek asıl başvuru tamamlanabilir.

Şubelerden yapılacak başvuruya giderken gerekli belgeler;

  • Kimlik belgesi
  • Güncel adres bilgisi
  • Gelir belgesi hazır bulundurulmalıdır.

Finansbank Borç Kapatma Kredisini Online Olarak Hesaplayın

QNB Finansbank online hesaplama araçları sayesin almak istenen kredinin geri ödemeleri hesaplanabilir. Bunun kredi hesaplama aracına;

  • İstenen kredi tutarı ve
  • Vade bilgisi girilmelidir.

Borç kapatma kredisi, yeni müşterilerle tanışma teklifi olarak değerlendirilip, müşteriye özel olarak değişiklik yaşanabilir. Hesap aşamasında müşteri skoru dikkate alınır. Bu kampanyanın en uzun vadesi 60 aydır. Belirlenen rakamın üstündeki kredi talepleri şubeye giderek tamamlanabilir. Kredi hesaplanarak ödeme planı görüldükten sonra online “Hemen Başvur” menüsü altından işlemler tamamlanabilir. Kredi ve kredi kartı borçlarını tek yerde toplayan müşteriler geri ödemelerini daha kolay takip edebilirler.

Finansbank borç kapatma kredisi hakkında detaylar için:
https://www.qnbfinansbank.com/bireysel-borc-transferi-kredisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı