QNB Finansbank ATM Günlük Para Çekme Limiti 2021

finansbank atm günlük para çekme limiti

QNB Finansbank ATM günlük para çekme limiti 2021 yılında ne kadar? ATM işlem limitleri hakkında bu sayfamızdan detaylar öğrenebilirsiniz. QNB Finansbank’ın geniş şube ve ATM ağı sayesinde para çekme ve yatırma işleminizi kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Banka, ATM’lerden para çekme ve yatırma konusunda müşterilerine belirli bir limit tanımlamıştır. Söz konusu limitlerin dışında ATM’den işlem yapılamıyor.

QNB Finansbank ATM Para Çekme Limiti

QNB Finansbank tarafından belirlenen para çekme limiti 1.500 liraydı ancak salgından dolayı banka şubelerinde yoğunluk oluşmaması adına ATM’den günlük para çekme limiti 5.000 TL oldu. Bu limiti aşan tutarlarda para çekmek için işlem ücreti ödeyip günlük limit kadar daha para çekilebiliyor. Döviz çekimlerinde ise limit üstünde para çekilemiyor. Para çekme işlemini kartlı veya QR kodu ile kartsız da yapabilirsiniz.

En yakın QNB Finansbank ATM’si için tıklayın.

QNB Finansbank ATM Para Yatırma Limiti

QNB Finansbank ATM para yatırma limiti kartlı 50.000 TL, kartsız 19.000 TL olarak belirlenmiştir. Bunun dışında günlük olarak bir yatırma işlemi yapılamıyor. Bu tutarın dışında para yatırmak isterseniz şubeden destek almanız gerekiyor. Para yatıracağınız zaman sizden ek bir ücret istenmiyor.

QNB Finansbank ATM İşlem Limitleri (2021 Güncel)

Finansbank’ın güncellenmiş ATM işlem limitleri tablosu aşağıdaki gibidir:

İşlem AdıMinimum Maksimum
Para Çekme10 TL5.000 TL
Kartlı Para Yatırma5 TL50.000 TL
Kartsız Para Yatırma5 TL19.900 TL
Kartlı EFT1 TL10.000 TL
Kartsız EFT10 TL19.900 TL
Talimatlı Havale/
Hesaba Havale
1 TL10.000 TL

Finansbank ATM işlemleri hakkında detaylı bilgi için tıklayını.

Finasbank Kartı
QNB Finansbank hesap açma işlemi ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca pek çok QNB Finansbank ürününde EFT ücreti de bulunmuyor. Bu sayede istediğiniz kişilere kolaylıkla para gönderimi yapabilirsiniz. ATM konusunda da sorun yaşamadan istediğiniz şubesinden para çekebilir ve yatırabilirsiniz.

ATM kartına sahip olmak isterseniz bankadan hesap açtırmanız gerekiyor. Vadesiz bir hesap açtırdıktan sonra kartınız adresinize gelir. Bu kartla para çekebilir, hesabınıza para yatırabilirsiniz. Bunun için sizden herhangi bir şekilde ek ücret istenmez. Başvuru yapmak isterseniz bankanın herhangi bir şubesine başvuru yapmanız yeterli oluyor. Adınıza açılan hesap sonrası kartınız aktif edilir ve hemen kullanamaya başlayabilirsiniz. Kartla alışveriş de yapabilirsiniz. Bunun için hesabınızda para olması gerekir. Ayrıca bu kartı diğer bankaların ortak ATM’lerinde de kullanım sağlayabilirsiniz. Sizde ATM kartı almak isterseniz bankanın şubelerine başvuru yaptıktan sonra hizmet içeriğinden güvenle yararlanabilirsiniz.

Diğer bankaların para çekme limitlerine de bakabilirsiniz;

Ziraat Bankası ATM Para Çekme Limiti
Halkbank ATM Günlük Para Çekme Limiti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu