Finansbank ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020

finansbank atm para çekme limiti

Finansbank Türkiye’nin en önemli bankaları arasında yer alıyor. Geniş şube ağının bulunması sayesinde istediğiniz işlemi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Hesap açabilir, yatırım araçları sayesinde alım yapabilirsiniz. Hızlı bir şekilde hesap açarak istediğiniz işlemi kolaylıkla sonuçlandırabilirsiniz.

Finansbank hesap açma işlemi ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca pek çok finansbank ürününde EFT ücreti de bulunmuyor. Bu sayede istediğiniz kişilere kolaylıkla para gönderimi yapabilirsiniz. ATM konusunda da sorun yaşamadan istediğiniz şubesinden para çekebilir ve yatırabilirsiniz. Banka ATM’lerden para çekme ve yatırma konusunda belirli bir limit belirlemiştir. Bu limitin dışında işlem yapamıyorsunuz. Yapmak isterseniz de şubeden para yatırabilir veya çekebilirsiniz.

Finansbank ATM Para Çekme Limiti

Günlük para çekme limiti her bankada bulunmaktadır. Bu limit banka tarafından belirlenmiştir. Finansbank ATM günlük para çekme limiti 1.500 liradır. Bu ücretin dışında para çekmek isterseniz sizden belirli bir ücret kesintisi yapılıyor. 1.500 liraya kadar ATM’den para çekebilir kalanı içinde şubeye başvuru yapabilirsiniz. Tüm bu para çekme, yatırma işlemlerini ister kartla isterseniz de kartsız olarak ATM üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Finansbank ATM Para Yatırma Limiti

Finansbank ATM para yatırma limiti 19.000 lira olarak belirlenmiştir. Bunun dışında günlük olarak bir yatırma yapamıyorsunuz. Bu tutarın dışında para yatırmak isterseniz şubeden destek almanız gerekiyor. Para yatıracağınız zaman sizden ek bir ücret istenmiyor.

Finansbank ATM işlemleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Finansbank ATM Kartı

ATM kartına sahip olmak isterseniz bankadan hesap açtırmanız gerekiyor. Vadesiz bir hesap açtırdıktan sonra kartınız adresinize gelir. Bu kartla para çekebilir, hesabınıza para yatırabilirsiniz. Bunun için sizden herhangi bir şekilde ek ücret istenmez. Başvuru yapmak isterseniz bankanın herhangi bir şubesine başvuru yapmanız yeterli oluyor. Adınıza açılan hesap sonrası kartınız aktif edilir ve hemen kullanamaya başlayabilirsiniz. Kartla alışveriş de yapabilirsiniz. Bunun için hesabınızda para olması gerekir. Ayrıca bu kartı diğer bankaların ortak ATM’lerinde de kullanım sağlayabilirsiniz. Sizde ATM kartı almak isterseniz bankanın şubelerine başvuru yaptıktan sonra hizmet içeriğinden güvenle yararlanabilirsiniz.

Diğer bankaların para çekme limitlerine de bakabilirsiniz;

Ziraat Bankası ATM Para Çekme Limiti
Halkbank ATM Günlük Para Çekme Limiti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu