QNB Finansbank Altın Hesabı Açma

finansbank altın hesabı açma

Birikim yapmak isteyenler altına yatırım yaparak gelecekte kar elde edebiliyorlar. QNB Finansbank’tan altın hesabı açarak pratik bir şekilde altına yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Uzun vadede altın en çok kazandıran yatırım araçlarından biridir. Sizde bu yatırım aracını değerlendirerek olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Altın alarak saklamanın birçok olumsuz durumu bulunuyor. Özellikle altını evde saklarsanız olası bir hırsızlık durumunda altınlarınızı kaybedebilirsiniz. Ayrıca fiziki olarak yer kaplarlar ve saklamaları da zor olur.

Finansbank altın hesabı konusunda müşterilerine kaliteli bir şekilde yardımcı oluyor. İsterseniz fiziki altınlarınızı da getirerek değerinde bir hesap açabilirsiniz. Bu sayede hızlı ve güvenilir bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Finansbank’tan altın biriktiren hesap açmak için başvurularınızı istediğiniz QNB Finansbank şubelerinden, 0 850 222 0 900 numaralı telefon bankacılığından veya internet şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 2273’e “Altın” yazıp SMS göndererek de başvurunuzu yapmanız mümkün.

Finansbank altın hesabı açmak isterseniz bankanın şubelerine başvurarak işlem yapmanızı tavsiye ederiz. Altın hesabı adınıza açılır. Ayrıca istediğiniz kadar miktar için altın hesabı açabilirsiniz. Aylık olarak altın hesabı açarsanız banka hesabınıza artı bir altın oranı ekler. Bu da aylık olarak değişir.

Bankada bu şekilde altınlarınızı güven içerisinde saklayabilirsiniz. Hem altın değerinin yükselmesinden hem de bankanın vermiş olduğu tutardan kazanabilirsiniz. Finansbank bu katkısı ile sektör içerisinde en iyilerden biri olarak yer alıyor. Sizde herhangi bir şubesine başvuru yaparak hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

Finansbank Altın Hesabı Açmanın Avantajları

Altın hesabı açmanın birçok avantajı bulunuyor. Öncelikle altınları saklamak zorunda kalmazsınız. Güven içerisinde bankada durur ve istediğiniz zaman bozdurabilme imkanınız bulunuyor. Finansbank internet bankacılığı üzerinden istediğiniz miktarda alım yapabilir ve istediğiniz miktarda bozdurma sağlayabilirsiniz. Bu da en iyi sonucu almanıza olanak sağlayacaktır.

Ayrıca bankanın size altın için verdiği katkı da kar sağlayacaktır. Bu kar oranı altın miktarına göre değişkenlik gösterir. Sizde altın hesabı açtırmak isterseniz bankanın şubelerine başvuru yapabilirsiniz. Eğer aktif bir hesabınız var ise internet bankacılığı üzerinden altın hesabını hızlı bir şekilde açarak işlem yapabilirsiniz. Altın hesabı açmak ücretsizdir. Ayrıca altınlarınızı bozdurmak istediğinizde de hızlı bir şekilde işlem yapabilme imkanınız bulunuyor.

Finansbank altın hesap ile ilgili daha detaylı bilgiye https://www.qnbfinansbank.com/altin-hesap sayfasından ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılanları bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorum Yapın