Finansbank Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Finansbank altın hesabı nasıl açılır, özellikleri ve avantajları nelerdir şeklinde tüm merak edilenler sayfamızda. Finansbank kendisini geliştiren ve yeni dünya düzeninde adından sıkça

Finansbank altın hesabı nasıl açılır

Finansbank altın hesabı nasıl açılır, özellikleri ve avantajları nelerdir şeklinde tüm merak edilenler sayfamızda. Finansbank kendisini geliştiren ve yeni dünya düzeninde adından sıkça söz ettiren bankalar arasında yer alıyor. Finansbank müşterileri odaklı bir hizmet anlayışı benimsediği için de fazlası ile beğeni toplayan bankalar arasında yer alıyor. Gün geçtikçe müşteri potansiyeli genişleyen Finansbank her gün daha iyiye daha güzele adım atıyor. Altın hesaplarında Vadeli, vadesiz ve birikim hesap seçeneği sunan Finansbank, üstün internet bankacılığını da müşterilerin hizmetine sunuyor. QNB Finansbank’tan altın hesabı açarak pratik bir şekilde altına yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. İşte tüm detaylar;

Hem Düzenli Hem Güvenli Altın Birikimi QNB Finansbank’ta

Finansbank müşterilerine birikimlerini koruma garantisi veriyor. Finansbank ayrıcalığı ile müşterilerin altın hesaplarında ve diğer hesaplarında bulunan birikimler çalınma ihtimali ve kaybolma vb. gibi sorunlara karşı korunuyor.

Ayrıca işçilik maliyetinin devre dışı bırakıldığı avantajlı kur seçeneğinden yararlanma imkanı da yine bankanız Finansbank tarafından sağlanıyor. Vadeli hesap konusunda da müşterilerine yardımcı olan Finansbank; müşterilerine diledikleri gün kadar vade açma imkanı da sunmakta. Müşterilerden gelen talep doğrultusunda banka 1 gün ile 1 yıl seçenekleri arasında değişen vaade imkanı ile hesap açma kolaylığı da sağlıyor.

Finansbank Altın Hesap Özellikleri

Müşterilerin vadesiz altın hesapları ile ilgili işlemlerinde genellikle serbest piyasa kuru ile işlem yapılır. Altın hesap sayesinde müşteriler altınlarını sağlıklı ve güvenilir bir şekilde muhafaza etme imkanına sahip olabilirler. Ayrıca Finansbank müşterilerine altın almaları ya da satmaları durumunda işçilik maliyetini göz önünde bulundurarak avantajlı kur seçeneklerinden yararlanma imkanı sağlıyor.

Altın hesabı bulunan müşteriler en az 1 günden başlayan vadeli hesap seçeneklerinden de istifade edebiliyorlar. Bunun dışında uzun süreli yatırım yapmayı planlayan banka müşterilerinin de 1 yıla kadar uzanan vade seçeneklerinden de yararlanabiliyorlar. Hesap açma işlemini tamamlayan müşteriler bankaya uğrayarak çalışma saatleri içerisinde hesap cüzdanlarını banka şubesinden alabilirler.

Finansbank Altın Hesapta Faizler ve Ücretler

Kullanıcıların vadeli altın hesabı açabilmeleri için asgari olarak belirlenen tutar 1.000 gram seviyesindedir. Vadeli Altın Hesabı bulunan müşteriler oranlar hakkında bilgi sahibi olmak için en yakın QNB Finansbank şubesini ziyaret edebilirler. Bunun dışında evlerinden çıkma noktasında sıkıntı yaşayan banka müşterileri bankalarını arayarak gerekli bilgi ve desteği alma imkanına da sahipler.

Finansbank Altın Hesabı Açmanın Avantajları

Altın hesabı açmanın birçok avantajı bulunuyor. Öncelikle altınları saklamak zorunda kalmazsınız. Güven içerisinde bankada durur ve istediğiniz zaman bozdurabilme imkanınız bulunuyor. Finansbank internet bankacılığı üzerinden istediğiniz miktarda alım yapabilir ve istediğiniz miktarda bozdurma sağlayabilirsiniz.

Finansbank Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Altın hesabı açmak isteyen banka müşterileri farklı şekillerde altın hesabı açabiliyorlar. Bu yöntemlerden birincisi QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak altın hesabı açma işleminizi yapabilirsiniz. Bunun dışında daha güvenli bir şekilde altın hesabı açtırmak isteyen müşteriler çalışma saatleri içerisinde banka şubelerine uğrayarak istedikleri gibi hesap açma işlemini tamamlayabilirler. Finansbank mobil uygulamasını indiren müşteriler de kısa sürede altın hesabı açtırabiliyorlar. Siz de kendinize en uygun gelen yöntemi tercih ederek Finansbank ailesine katılabilir ve altın hesabınızı kısa sürede açtırabilirsiniz.

Finansbank altın hesap ile ilgili daha detaylı bilgiye qnbfinansbank.com/altin-hesap sayfasından ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılanları bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorum Ekle