Fibabanka Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

Fibabanka başvuru sorgulama için çağrı merkezi, şube, internet bankacılığı gibi yöntemleri kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu sonucu genellikle başvuru özelliğine göre değişebilmektedir. Küçük miktardaki ihtiyaç kredilerinde çoğu zaman hızlı sonuç almak mümkündür. Ancak büyük orandaki kredilerde, şirket kredilerinde, ev ve taşıt kredilerinde daha uzun sürede sonuç alınabilmektedir. Uzun sürmesinin nedeni, bir ekspertiz tarafından tespit yapılması, ipotek edilecek malın değerinin belirlenmesi gibi nedenlerdir. Bazı hallerde 3 güne kadar uzayabilen kredi sonucu görülmektedir.

Hatta bazı durumlarda riskli görülen kredilerde personel incelemesi için beklemesi de mümkündür. Bu uzun süren kredi sonucu bekleme aşamasında, kredi notunuzun düşmemesi için başka kredi başvurusu yapmamak gerekmektedir. Çünkü bir banka değerlendirme yaparken, diğer bankalardaki işlemlerinize de bakmakta ve bu doğrultuda kredi sonucu vermektedir. Sizin bütün bankalarla ilişkiniz kredi çekerken etkili olacaktır.

Fibabanka kredi başvuru sonucu

Fibabanka Kredi Başvurusu Nasıl Sorgulanır?

Fibabanka kredi başvuru sonucunuzu öğrenmek için doğrudan banka şubesine gidebilirsiniz. Buradan gerekli bilgiyi banka çalışanlarından en doğru şekilde alabilirsiniz. Çağrı merkezinden Fibabanka kredi sorgulama işlemi için 444 88 88 numarasını aramanız gerekir. Buradan yönlendirmelere göre sizden istenen bilgileri vererek sonuç alınabilir. Yine burada da müşteri temsilcisi sizi en doğru şekilde yönlendirecek ve gerekli bilgiyi verecektir. Krediniz onaylandıysa anında hesabınıza tanımlanır ve ihtiyaçlarınız için kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu