Enpara Şirketim

Enpara şirketim, QNB Finansbank ve Enpara çatısında 2016 yılında kuruldu. Şube, masraf olmadan ve avantajlı olarak şirketleri dijital bankacılık sunmak maksadıyla kurulan Enpara, şirketlere özel olarak tasarlanmış olup Türkiye’nin de ilk dijital bankası olarak karşımıza çıkıyor. Enpara şirketim aslen QNB Finansbank’a ait olup Enpara ekibi ile yönetilir. 3663 numaralı şube koduna sahip olarak faaliyetlerini yürütür.

Enpara Şirketim Güvenli midir?

QNB Finansbank Çatısı altında olduğu için bir parçası elinde olduğundan Enpara şirketim güvenlidir. Ayrıca tüm bankalar için geçerli olan kanunlar, düzenlemeler ve sıkı denetimler Enpara şirketim için de geçerlidir. Tüm bu denetimlerin yanı sıra siber güvenlik ile ilgili olan tüm tedbirler Finansbank tarafından alınır. Enpara kullanacak kişiler gönülleri rahat bir şekilde kullanabilir.

Enpara Şirketim İle Hangi Ödemeler Yapılabilir?

Enpara şirketim ile çalışanların masrafları, maaşları, pirim ve avansları ödenebilir, bu ödemeler masrafsız bir şekilde gerçekleştirilir. Ömür boyunca masrafsız bir bankacılık ile tüm çalışanlar tanıştırılmalıdır. Ödemelerin takip edilmesi de son derece kolaydır. Faturalar ücretsiz bir şekilde ödenir.

Enpara şirketim ile yapılan ödemeler şu şekildedir;

  • Maaş ödemeleri
  • Vergi ödemeleri
  • SGK ödemeleri
  • Fatura ödemeleri
  • Kredi kartı ödemeleri
  • Cep telefonunuza TL yüklemesi yapma

Şirkete ait olan gümrük vergi ödemeleri herhangi bir ücret ödenmeden hızlı bir şekilde cep şubeden veya internet üzerinden gerçekleştirilir. SGK ödemeleri ile ilgili otomatik ödeme talimatı verilerek yorulmadan ve hızlı bir şekilde her ay otomatik olarak gerçekleştirilir. Yeni kredi kartı ödemeleri ücret ödemesi yapmadan cep şube veya internet üzerinden yapılır.

enpara şirketim nedir

Enpara Şirketime Ait Olan Encard Özellikleri Nelerdir?

Encard banka kartı, hem ATM işlemleri için hem de şirket alışverişleri için kullanılabilir. Tüm QNB Finansbank Encard ile ücretsiz bir şekilde kullanılır. Encard ile Finansbank ATM’leri aracılığı ile kendi hesaplarınıza ücretsiz olarak para yatırabilir ve para çekebilirsiniz. Ayrıca buradan mevcut bakiyenizi de kontrol edebilirsiniz. Denizbank ve TEB ile yapılan iş birliği ile güçlerini birleştirdiler. Enparalı olan müşteriler ayda 3 defa Denizbank ve TEB ATM’lerinden ücretsiz olarak işlem yapabilme hakkına sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu