Enpara Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Enpara kredi kartı başvurusu ve kart özellikleri hakkında bilgiler bu sayfamızda. Enpara kredi kartının müşterilerine avantaj sağladığı en önemli özelliği üyelik ücreti, kart kullanım bedeli veya aidat ödemesi koşulu olmamasıdır. Sözleşmesinde de ömür boyu aidat ücreti almayacağına dair madde de bunu kesin olarak belirtmiştir. Enpara kredi kartı ile fatura ödemesi, cep telefonu için para yüklemeleri ve vergi ödemeleri yapılabilmesinin yanı sıra otomatik ödeme talimatları da verilebiliyor.

Kısaca aidatsız olarak, sıradan bir bankanın sağladığı bütün özellikler Enpara kredi kart limitleri ile gerçekleştirilebiliyor. Enpara kredi kartı limiti, aylık net gelir, ödeme planları, diğer kart limitleri gibi özellikler dikkate alınarak belirleniyor. Temassız ödeme özelliği ile günlük toplam 90 TL oranında temassız ve şifresiz kullanım yapılabiliyor. Kredi kartı borç ödemeleri ATM’ler ile de gerçekleştirilebiliyor.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Eğer Enpara.com müşterisi olarak Enpara kredi kartına başvuru yapmak istiyorsanız bankanın cep veya internet şubesinden yararlanabilirsiniz. Ancak müşteri değilseniz bankanın web sayfası aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz.

Enpara kredi kartı başvuruları yasal olarak yapılan düzenlemeler ve bankanın belirlemiş olduğu kredi koşulları dikkate alınarak değerlendiriliyor ve uygun koşullar gerçekleştiğinde de kredi kartınız ortalama olarak 10 iş günü gibi bir süre içerisinde tarafınıza ulaştırılıyor.

enpara kredi kartı başvurusu

Aylık geliriniz, şu an kullandığınız veya geçmişte kullanmış olduğunuz kredi ve kredi kartı borçlarınız gibi faktörler kredi kart başvurularında büyük önem taşıyor. Çünkü yapılan her düzenli ödemeniz kredi kartı sahibi olmanızda en önemli bir yere sahiptir. Kart hakkında daha fazla detay ve başvuru için enpara kredi kartı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Avantajları

Enpara kredi kartı ile elde edilen avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Enpara kredi kartı aidat masrafı almamasının yanında yılsonuna dek devam eden kampanya ile müşterilerine yıllık 100 TL aidat ödemesi yapıyor ve bu ödeme de en az 2 yıl sürüyor.
  • Bu kampanyadan faydalanabilmek için Enpara kredi kartı ile her yıl en az 6 ekstrede 10 TL ve üzeri en az 10 tane alışverişin gerçekleşmesi gerekiyor.
  • Enpara kredi kartı ile yapılan alışverişlere sonradan taksitlendirme yapılabiliyor. Yapılan taksitlendirme ise her ay 1.000 TL’ye ulaşan en fazla 3 işlem faiz veya ücret ödeme yapılmadan gerçekleşiyor.

Enpara kredi kartı sağlamış olduğu bu avantajlarla müşteri kitlesini genişleterek büyük bir ilerleme kaydediyor.

Öğrencilere EnPara Kredi Kartı

EnPara kredi kartı öğrenci ve 19 yaşını doldurmuş her birey için verilebiliyor. Bu karta eğer bir öğrenci sahip olmak istiyorsa öncelikle öğrenci belgesi isteniyor. Bu belgeyi edindiğinizde banka aracılığıyla yapılan sözleşmede diğer istenilen belgeler tamamlandıktan sonra kart öğrenci kartı olarak tanımlanıp limiti de ona uygun olarak düşürülecektir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu