En Kolay Kredi Veren Bankalar 2017


En Kolay Kredi Veren Bankalar 2017

Merhaba arkadaşlar, kredi konusunda pek çok soru var. 2017 yılında Kolay kredi veren bankalar, bankalar nasıl kredi verir ya da kredi almak kolay mı gibi akıllara gelen oldukça çok soru bulunuyor. Bunları ön plana çıkarmak için tek yapmanız gereken, birkaç tıklama ile sitemizde yer alan makalelerimizi okumanız olacak. Bu yazımızda ise Kredibilgisi.net olarak en kolay kredi veren bankalar üzerinden bir değerlendirme yapacağız. Yeni açılan ve müşteri sayısı düşük olan bankalar kredi verme konusunda çok esnek olmakta ve kolay kredi vermektedir. Kredi notu yüksek olan kişilerin kredi onayı alması zaten kolaydır. Ancak kredi notu düşük olan kişiler de farklı şekillerde, farklı bankalara başvuru yaparak kredi alabilirler. En kolay kredi veren bankalar müşterisi az olan bankalar ve rekabetten dolayı kolay kredi verme davranışı gösteren büyük ve eski bankalardır.

Günümüzde birçok kolay kredi seçeneği bulunmaktadır. Bankalar kolay kredi seçenekleri ile birbirleri ile yarışmaktadırlar. Bu da tabi ki tüketicilerin işine yaramaktadır. Her yıl yeni kredi kampanyaları oluşturan banklar farklı seçenekler sunmaktadır. Bankaların kredi verme kolaylığı bankadan bankaya değişirken, kredi notu belirleyici olmaktadır.

Hangi Banka Daha Kolay Kredi Veriyor?

Bildiğiniz gibi kredi ihtiyacı her an doğabilir. Özellikle acil ihtiyaçlarımız, ya da beklenmedik masraflar ve benzeri sürpriz ödemeler ile ihtiyaç yaratan onlarca farklı faktörümüz olabilir. Ama bu tarz durumlar için en kurumsal, en resmi yöntemler arasında yer alan kredi yöntemini kullanabilirsiniz ve ihtiyaçlarınızı çözebilirsiniz. Kredi almak gayet iyi de, peki bankalar herkese kredi veriyor mu? Bir bakıma evet, bir bakıma hayır diyebiliriz. Çünkü kredi notu dediğimiz karne (farklı yazılarımızda açıkladık detaylı olarak), bankalar ile aramızda olan iletişimi en iyi anlatan nottur. Bu notun yüksek olması ve güzel olması, bankaların bize anında kapılarını açacağını gösteriyor. Çünkü pozitif bir müşteriyi her banka almak ister.

Peki ne yapacağız? En kolay bankaları sizin için listeleyeceğiz. Buradaki kolaylık, kredi notunuz ve diğer detaylar konusunda bankanın evrak isteme sayısı ile ilgili. Yani kimi banka pek çok evrak isterken, kimisi yalnızca notunuza bakarak bile kredi verebiliyor.

Hemen listeleyelim, genel olarak siciliniz iyi ise;

Akbank Kolay Kredi Veriyor

Ülkemizin oldukça güvenilir ve köklü bankalarından olan Akbank, müşterilerine kredi verme konusunda büyük kolaylıklar sağlıyor. Akbank kolay krediyi denemenizi tavsiye ederiz. Akbank kredi başvurusu için tıklayınız.

Odeabank Kolay ve Hızlı Kredi Veriyor

Odeabank kolay ve hızlı kredi verme konusunda adını sıkça duyduğumuz bankalar arasında yer almaktadır. Odeabank kredi seçeneklerini mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Odeabank kredi başvurusu için tıklayınız.

QNB Finansbank Kredi Veriyor

QNB Finansbank kredi verme konusunda çok daha esnek bir banka,  kredi başvurularında gelir durumunu belirleyen bir belge ile kredi verebiliyor. QNB Finansbank’ı tercihleriniz arasına almanızı öneririz. QNB Finansbank kredi başvurusu için tıklayın.

Türkiye İş Bankası Kolay Kredi İmkanı

Türkiye’nin en köklü bankası ve en çok tercih edilen bankalar arasında olan Türkiye İş Bankası kredi konusunda müşterilerine mükemmel kolaylıklar sağlamaktadır. Türkiye İş Bankası kredi başvurusu için tıklayınız.

En Kolay Kredi Veren Bankalar Hakkında Araştırma

En kolay kredi veren bankalar hakkında önemli olan sizin bankalar arasında iyi bir araştırma yapmanızdır. Bankalardan teklif alarak karşılaştırma yapabilirsiniz. Banka kredi kampanyalarını değerlendirerek kredi başvurusu yapmanız yararlı olacaktır.

Kolay kredi veren banka arayışınızı gerçekleştirirken, kredi tutarınızı değiştirerek de kredi almanızı kolaylaştırabilirsiniz. Eğer bir kredi tutarı onay almıyorsa daha düşük bir tutar ile yeniden başvuru yapabilirsiniz. Kolay kredi veren bankalar bile onay konusunda sıkıntı yaratabilir. Kredi notunuz ve geçmiş ödeme performanslarınız bu durumda çok önemli oluyor. Düşük faiz ve uzun vade oranları ile kredi almak için bankaların kredi kampanyalarını araştırmalısınız. Kredi onayı bankadan bankaya hatta şubeden şubeye değişiklik gösterebilir. Bankaların hedeflediği kredi oranını tutturmaları için kredi notu düşük kişilere de kredi verdikleri görülmektedir. Düşük faiz ve uzun vade ile kredi veren ve kolay kredi onayı alabileceğiniz bankalar;

Yukarıda vermiş olduğumuz seçenekler dahilinde kredi notunuza göre başvurularda bulunabilirsiniz. Aman dikkat, kredi notunuz o kadar da iyi değil ise bankanız ile şahsen görüşmeniz daha iyi sonuçlar verebilir. Bu sayede daha rahat bir başvuru sürecinden geçmiş olursunuz. Tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacak değerli arkadaşlar.

3 Yorum
  1. 28 Eylül 2017
  2. 9 Mayıs 2017
  3. 19 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir