En İyi Kredi Kartları 2019

en iyi kredi kartları

En iyi kredi kartları hangileri, kredi kartlarının avantajları neler bu yazımızda sizler için değerlendiriyoruz. Bankaların müşterilerine sundukları en avantajlı hizmetlerden biri kredi kartlarıdır. Acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak ve alışveriş işlemlerinde kullanmak için sunulan kartlar içerisinden kart kullanıcıları En avantajlı kredi kartları seçimi yaparak birçok avantajdan fayda sağlamak mümkün olmaktadır. Kredi kartları dönemsel kampanyalara ve harcama türüne göre farklı avantajlar sağlamaktadır, bu nedenle kart başvurusu yapmadan önce sunulan avantajları araştırmak en doğru yaklaşım olacaktır.

En Avantajlı Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri

Bankaların müşterileri için sunduğu her kredi kartında hizmet standartları farklılık göstermektedir. Bazı bankalar yıllık kart aidatı olmadan da müşterilerine kredi kartı sunmaktadır. Ekstra bonus, taksit imkanı, özel indirimler sağlayan bankalar arasında; Akbank, Garanti Bankası, İş Bankası, TEB, Denizbank, Finansbank, Yapı Kredi Bankası, HSBC, Ziraat Bankası gibi önemli bankalar bulunmaktadır. Ayrıca tüm bu bankalar kredi kartı borçları için yapılandırma sağlamaktadır.

En avantajlı kredi kartları arasında kart aidatı almayan bankaların kartları bulunuyor. Hemen incelemek için kredibilgisi.net/aidatsiz-kredi-karti-veren-bankalar sayfamıza bakabilirsiniz.

Kredi Kartı Avantajları Nelerdir?

Kredi kartları nakit ihtiyacınızı karşılamanın yanı sıra alış veriş yapmanız içinde büyük avantajlar sunmaktadır. Yanınızda nakit olmasa bile istediğiniz herhangi bir ürünü yada hizmeti bankaların sağlamış olduğu kart sayesinde hemen alabilirsiniz. Üstelik yapacağınız her harcama için ekstra kampanyalardan da yarar sağlayabilirsiniz. Kartın türüne, yıllık aidat bedeline ve her bankaya göre kartların avantajları farklılık gösterebilmektedir. Kredi kartı sayesinde yanınızda he zaman nakit para taşımak zorunda kalmadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Taksit Avantajları

Kredi kartlarının en büyük avantajı taksit imkanı sağlamasıdır. Birçok banka taksit özelliği sağlayan kart ile müşterilerine hizmet vermektedir. Yapacağınız tüm harcamalar için üye iş yerleri size belirli zaman dilimlerinde taksit imkanı sağlayacaktır. Peşin fiyatına taksit sayesinde aynı fiyat üzerinden ürünü ya da hizmeti 3- 12 ay arasında taksitler halinde ödemesini yapabilirsiniz. Ayrıca birçok banka harcamalarınız için size ekstra bonus, chip para, nakit avans ihtiyacı, özel taksit indirimi gibi avantajlarda sağlamaktadır. Her kartın farklı özeliği ve yıllık aidat bedeli bulunmaktadır. İnternet üzerinden ya da banka şubelerinden hemen kredi kartı başvurusu yapabilir ve kazancınız doğrultusunda verilen limit dahilinde harcama yapabilirsiniz. En iyi kredi kartları için sizler de bahsettiğimiz bankaları değerlendirebilirsiniz.

Yorum Yapın