Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar 2018

Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Kredi alırken tüketicilerden talep edilen dosya masrafının artık alınmaması yönünde yasalar çıksa da maalesef hala dosya masrafı alan bankalar bulunmaktadır. Bu durumdan mağdur olmamak için dosya masrafsız kredi veren bankalar hangileridir bunun bilinmesi gerekmektedir.

Onaylanan Kredi Nasıl İptal Edilir?

Dosya masrafsız kredi veren bankalar bu kredileri masrafsız ihtiyaç kredisi adı altında vermektedirler. Dosya masrafı bankanın kendisi için aldığı bir meblağdır ve buna hakları olmadığı halde almaya devam edebilmektedirler. Bunun için sizlere dosya masrafı almayan bankalar listesi hazırlayarak masrafsız ihtiyaç kredisi alabilmenize yardımcı oluyoruz.Bankaların farklı meslek grupları için özel olarak hazırladığı krediler ve masrafsız tüketici kredisi kampanyaları gibi pek çok cazip kredi kampanyası bulunmaktadır.

Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi

1888 yılında kurulan ve Türkiye’nin önde gelen 3 devlet bankasından birisi olan Ziraat Bankası müşterilerinin komisyon ücreti olmaksızın kredi ihtiyaçlarını gidermektedir. Ziraat Bankası’nın bu kredisinin özelliği tahsis ücreti alınmamasıdır. Bunun yanı sıra istihbarat ve haberleşme ücretleri de alınmamaktadır. Almak istediğiniz kredi tutarını net ve tam bir şekilde alabilirsiniz. %1,26’dan başlayan düşük faiz oranları ile dosya masrafsız kredi veren bankalar içinde avantajlı olan Ziraat Bankasının bu hizmetlerinden yararlanmak için lütfen size en yakın Ziraat Bankası şubesine gidiniz.

Denizbank Masrafsız ve Faizsiz Kredi

DenizBank, 1938 yılında, Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıyla bir devlet bankası olarak kurulmuş, 1997 yılının başında Zorlu Holding tarafından Özelleştirme 2012 yılından itibaren Rusya’nın en büyük bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır ve hizmetlerine devam etmektedir.Denizbank 1500 liraya kadar alacağınız kredilerde faiz ve dosya masrafı almamaktadır. Bu krediyi alabilmek için Denizbank’ın maaş müşterisi olmanız ve iki adet faturayı otomatik ödeme talimatına vermeniz gerekmektedir. 12 aya kadar vadeli olan bu krediyi aldığınız zaman sıfır masraf ve faiz ile kredi alabilmektesiniz.

Şekerbank Masrafsız Tüketici Kredisi

Şekerbank’ın en çok tercih edilen ev kredisi veren bankalar arasında bulunmaktadır. Şekerbank emekliler için büyük bir kredi kampanyası başlattı. Emekli maaşını Şekerbank’a taşıyanlara dosya masrafı ve faizi olmayan 24 ay vadeli kredi olanağı sunmaktadır.
Bankacılık anlamında da hesap işletim ücreti almayan Şekerbank havale ücreti de almamaktadır.

Garanti Bankası Dijital Kredi

Türkiye Garanti Bankası A.Ş. yani Garanti Bankası 1946 yılında Ankara’da kurulan Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olmuştur. Bankacılık sektöründe konsolide aktif büyüklüğü 107 milyara ulaşan banka kurumsal, ticari, ödeme sistemleri, bireysel ve yatırım bankacılığı, KOBİ gibi iş kollarında faaliyet göstermektedir. Yurt içinde ve yurtdışında entegre finans hizmetleri sunan Garanti Bankası kredi anlamında pek çok kampanya hazırlamakta ve avantajlı krediler vermektedir.

Garanti Bankası’nın sunduğu son ürünlerden birisi de dosya masrafsız dijital kredidir. Garanti Bankası dijital kredi kısa sürede alınabilecek bir kredi olması, dosya masrafı bulunmaması gibi avantajlarından dolayı sıkça tercih ediliyor. Faiz oranları %1,14’ten başlayan Garanti Bankası dijital kredi 50 bin liraya kadar alınabiliyor.

Garanti Bankası hesabınızın veya kredi kartı ürününüz varsa Garanti mobil uygulama veya internet bankacılığı üzerinden Garanti Bankası dijital krediye başvurabilirsiniz. İnternet şubesinde bulunan “İhtiyaç Kredisi” opsiyonu ile kısa sürede kredi alabilirsiniz. Kısa sürede size dönüş yapılan bu dijital kredi pek çok kişinin acil nakde olan ihtiyacını karşılamakla birlikte dosya masrafı vs. alınmadığı için oldukça avantajlı bir seçenek haline geliyor.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

1987 yılında kurulan Finansbank’ın adı yurtdışındaki yatırımcılara satıldıktan sonra QNB Finansbank oldu. QNB Finansbank da dosya masrafsız kredi veren bankalar arasında yer alıyor ve bu kredinin adı “dosya masrafsız ihtiyaç kredisi” olarak geçiyor. Çok kısa süre içinde, masraf ödemeden ve düşük faizlerle alınan bu kredi pek çok kişinin yüzünü güldürüyor. 36 aya varan vade seçenekleri ile %1,65’ten başlayan faiz oranlarıyla almak için size en yakın QNB Finansbank şubesine uğrayabilirsiniz.

Yapı Kredi Masrafsız Kredi

Belli bir limite kadar dosya masrafsız kredi veren Yapı Kredi, özellikle maaş müşterilerine ya da bankanın ürünlerini kullananlara oldukça büyük kolaylıklar sağlayarak kredilendiriyor. Düşük faiz oranları ile herhangi bir dosya masrafı almadan sunulan bu masrafsız krediye kolayca başvurabilirsiniz. Size en yakın Yapı Kredi şubesine uğrayarak masrafsız kredi alma ile görüşebilirsiniz.

Daha önce yayınladığımız Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar başlıklı yazımızda bir çok bankayı sizler için araştırdık. İncelemenizi tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın