Denizbank PTT Kredi Başvurusu

Denizbank, her yaştan müşterisine hizmet vermeye ve kolaylık sağlamaya devam etmektedir. Uygun kredi faizleri ve ödeme seçenekleri ile dikkatleri üzerine çeken Denizbank PTT kredisi ve birbirinden avantajlı hizmetleri ile de tercih sebebi durumundadır. Emekliler için uygun fırsatları bünyesinde bulunduran Denizbank, PTT ile işbirliği içerisinde hareket etmektedir. Bu kapsamda, emeklilere PTT’den kredi çekme fırsatı sunar. Günümüz koşullarında büyük anlamda ihtiyaç duyulan kredi ihtiyacı emekliler için PTT üzerinden de sağlanabilmektedir.

denizbank ptt kredisi

Emekli maaş ödemesini PTT’den alan her emekli vatandaş, kolaylıkla Denizbank PTT kredi başvurusu yapabilir. Uygun faiz seçenekleri ile ödeme fırsatı sunan Denizbank, 48 aya varan taksit seçenekleri ile de emeklileri sevindirmektedir.

Denizbank PTT Kredisi Bütün Şubelerden Alınabilir

Türkiye genelinde birçok bölgede sayısız şube ile hizmet veren PTT, bütün şubelerinden bu kredi ödemelerini yapabilir. Emeklilere özel olarak sunulan bu fırsat ile kullanılan krediler, hangi bölgede olursa olsun rahatlıkla ve anında çekilebilir. Kullanım kolaylığı sunan PTT şubeleri, birçok hizmetin yanı sıra kredi ödemeleri ile de hizmet vermektedir. Bu kredi ödemeleri sadece Denizbank ile anlaşmalı kredilerde geçerlidir. Herhangi diğer kredi ödemelerini gerçekleştirmemektedir.

PTT ile İhtiyaç Krediniz Cebinizde

Denizbank tarafından sunulan fırsat kapsamında, kredi tutarlarında minimum ve maksimum bir sınır bulunmaktadır. Bu sınır, alt limitte 2.000 TL, üst limitte ise 36.000 TL’dir. 1.000 TL altında kalan rakamlara ve 36.000 TL üzerine çıkan rakamlara kredi onaylanması mümkün değildir. Her emekliye sunulan bu hizmet sadece 80 yaşını doldurmuş emeklilerde geçerli değildir. 80 yaş altı bütün emeklilerde koşulsuz şartsız bu kredi kullanılabilir. Emekli olmanın bir diğer ayrıcalığı olarak, PTT kredi ödemelerinde kredi tahsis için ödeme almamaktadır.

Denizbank PTT İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Emeklilerin yaşamlarını kolaylaştıran PTT ihtiyaç kredisi, 60 aya kadar vadelendirme özelliğine sahiptir. 60 ay ve daha az taksit miktarlarında taksitlendirme imkanı sunan bu kredi, 60 aya eşit olarak bölünmekte ve sabit oranlar ile geri ödenmektedir. Denizbank’ın sunduğu ihtiyaç kredilerinde %2,34 oranından başlayan faiz oranları uygulanmaktadır. Vade sayısında meydana gelen değişiklikler faiz oranını etkilemez, sadece kredi tutarına göre faiz oranı değişmektedir. Kullanım ihtiyacı olduğu durumlarda PTT üzerinden gerekli bilgiler edinilebilir. Yine PTT’den yapılacak başvurular ile de krediye sahip olunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu