Denizbank Kredi Kartı Başvurusu SMS İle Nasıl Yapılır?

Denizbank kredi kartı başvurusu sms, telefonla ve online olarak nasıl yapılıyor? Denizbank kart çeşitleri, aidatları ve özellikleri gibi konularda detayları yazımızdan bulabilirsiniz. Denizbank bonus ve platinum gibi pek çok seçeneğe sahip kartlarıyla ön plana çıkmakta. Denizbank, Bonus Kart hizmetinin yanı sıra aidatsız kart hizmetlerini de kullanıma sunuyor. Denizbank’ın bireysel ve ticari olmak üzere iki gruba ayırabiliriz.

Denizbank bireysel kartları:

  • Denizbank Bonus
  • Emekli Bonus
  • Afili Bonus
  • D-Şarj Bonus
  • Taraftar Kartları
  • Net Kart
  • Ada Bonus Card

gibi bireysel kart çeşitleri mevcuttur. Denizbank Ticari Kredi kartlar bölümünde ise, AESOB Antalya Kart, Business Kart, Üretici Kart, Bonus Business Kart, İSTESOB Akıllı Kart, Çiftçi Kart, İşletme Kart, ESESOB Şehir Kart, İESOB Esnaf Kart gibi ticareti kart türleri mevcuttur.

Deniz Bonus kredi kartıyla birçok kampanyadan faydalanabilme şansı elde etmiş olursunuz. Deniz Bonus card ile yapılan alışverişlerde puanlar kazanabilir ve bu puanları anlaşmalı noktalarda harcayabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank kredi kartını sms ile, internetten, telefon bankacılığıyla, atm’den ve şubelerden başvuru yaparak talep edebilirsiniz. Denizbank müşterisi iseniz, kredi kartı başvurusu ve onayını daha hızlı yapabilirsiniz. İşte tüm kanallardan başvuru yolları:

SMS İle Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank SMS aracılığıyla kredi kartı başvurusunda bulunabilmeniz için telefonunuzun mesaj bölümüne giriş yapıp, KKART yazıp boşluk bıraktıntan sonra TC kimlik numaranızı 3280’e göndermeniz gerekiyor. Bu seçeneği kullanarak hızlı bir şekilde işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Müşteri Hizmetleri İle Yapılan Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Denizbank Müşteri Hizmetleri numarası 0850 222 0 800 numaralı telefondur. Bu telefondan arama yapılarak müşteri temsilcileri aracılığıyla kredi kartı başvurusunu gerçekleştirmiş olursunuz.

Denizbank Şubelerinden Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank’ın yakınınızda yer alan herhangi bir şubesine giderek müşteri temsilcisinden detaylı bilgi edinip kredi kartı başvurusunda bulunabildiğiniz gibi anında sonuç da alabilme imkanına sahipsiniz.

Denizbank ATM’sinden Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank’ın ATM’lerinden başvuruda bulunabilmek için bankanın müşterisi olmanız gerekir. Denizbank ATM’lerinde yer alan “başvurular” bölümü seçilerek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

İnternetten Yapılan Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank’ın resmi internet sitesinden başvuruda bulunabilmeniz için siteye girip kredi kartı başvuru formu doldurmanız gerekir. “Hemen Başvuru” bölümü veya “Sizi arayalım” bölümünü doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilir veya bankanın sizi arayıp kredi kartı başvurunuzu almasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Denizbank müşterileri internet şubesi aracılığıyla kredi kartı başvurularını bankaya iletebilirler. Denizbank kredi kartları hakkında detaylı bilgiye bankanın resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Kredi kartı başvurusu sonucunu öğrenmek isteyenler internetten ya da telefon bankacılığından detaylı bilgiye ulaşmaktadır. Sonucun ne olduğunu öğrenmek için siz de çağrı merkezini arayabilir, internet bankacılığından bu konuda birçok bilgiye hızlı bir şekilde doğru adımları kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca şubeye giderek de kredi kartı başvurunuzun son durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kredi kartı başvurusunu yaparken düzenli bir gelirinizin olması ve bankalarla olumsuz bir öz geçmişinizin olmaması gerekiyor. Bu kriterler eğer uyuyorsa siz de kredi kartı başvurusu yaparak kart talebinde bulunabilir ve güvenle Denizbank kredi kartını kullanarak alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Aidatları

Deniz Bonus, Deniz Bonus Trink, BJK Bonus, Bursaspor Bonus, Çaykur Rizespor, Denizlispor Bonus, Es Es Bonus, Fenerbahçe Bonus, GS Bonus, Kemer Bonus, Konyaspor Bonus, Manchester United Bonus, Mersin İdman Yurdu Bonus, Şanlıurfa Spor Bonus, Trabzonspor Bonus gibi kartların yıllık asıl kart ücreti 138.5 TL olarak belirlenmiştir.

Deniz Bonus Gold, Deniz Bonus Gold Trink, Bursaspor Bonus Gold, Fenerbahçe Bonus Gold, BJK Bonus Gold, GS Bonus Gold, Trabzonspor Bonus Gold kartlarının ise asıl kart ücreti 151.5 TL olarak verilmiştir.

Deniz Bonus Platinum kartının da içinde olduğu diğer kartların ise 175.5 TL asıl kart ücreti bulunuyor.

denizbank kredi kartı başvurusu sms

Denizbank Kredi Kartı Borç Ödemelerine Dikkat Edin

Siz de internet üzerinden ya da diğer kredi kartı başvuru adımlarını kullanarak kart talebinde bulunabilirsiniz. Kredi kartı talebi sonrasında ödemelerin düzenli olması oldukça önemlidir. Kredi kartı kullanımı sonrasında ödemeleri düzenli yaparak kredi kartı limitinin artması için talepte bulunabilirsiniz. Denizbank kredi kartı talebi sonrasında düzenli kullanım ve ödeme ile siz de limit artırarak alışverişlerinizde Denizbank kredi kartını severek ve güvenle kullanabilirsiniz. Bu yazımızda Denizbank kredi kartı başvurusu ve kart özellikleri gibi konularda bilgiler verdik. Sizler de bu bankanın kartları hakkındaki görüşlerinizi bizlere yorumlardan iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu