Denizbank Eksi Hesap Nasıl Açılır?

Bu hesapta ana mantık hesapta para olmasa dahi harcayabilme özelliğinin müşteriye verilmesidir. Böylelikle bakiye eksi hesaba düşer ve verilen limit dahilinde kullanım sağlanır. Böylelikle acil nakit ihtiyacı söz konusu olduğunda bu durum gerçekleştirilebilir.

Denizbank Eksi Hesap Açma 

Nakde ihtiyaç olunduğu anlar söz konusu olduğunda ve bu o an için bir sıkıntı teşkil ediyorsa bu durumdan kurtulmak için Denizbank eksi hesap açılarak sorun kapatılabilir. Üstelik bu paranın geri ödemesi bankaya 12 taksite kadar kolaylıkla olabilmektedir. Genelde fatura ya da kira ödemeleri zamanlarında bir sıkışıklık hali yaşandığında eksi hesap gerçekten kurtarıcıdır. Bu hesabın açılabilmesi için internet bankacılığı ya da Denizbank şubesi yeterlidir. 

Denizbank Eksi Hesap Özellikleri Nelerdir?

Hesapta yeterli bakiye olmaması demek var olan ödemelerin gecikmesi ve beraberinde sorunların doğması demektir. Oysa acil nakit ihtiyaçları dahil olmak üzere genel giderlerde kullanılmak üzere eksi hesaplar o an için kurtarıcı olacak ve sonrasında da ödeme kolaylığı ile geri ödeme sağlanabilecektir. Bu hesapta sadece kullanılan gün kadar faiz işlemesi yapılır. 

Denizbank Eksi Hesabın Taksitli Kullanımı 

Denizbank eksi hesap taksitli kullanımında müşteriye ayrı bir limit söz konusu değildir. Var olan hesap limiti üzerinden kullanım sürer. Taksitler bir sonraki ayın son iş gününde olur. Taksitin ödenmemesi halinde anaparaya eksi hesap faizi işletilir. Eksi hesap başvurusu için bir Denizbank şubesine gidilerek ilgili hesap açtırılabilir. Ya da SMS atılarak da eksi hesap başvurusu rahatlıkla yapılır. En fazla 5 dk içerisinde ilgili sonuç tarafınıza iletilmiş olunur. Ya da internet şubesinden giriş yapılarak da eksi hesap başvurusu yapmak mümkündür.

Yapılan başvuru her ne şekilde olursa olsun ilgili kişinin telefonuna mesaj olarak gönderilir. Hesabın aktif olmasından itibaren Denizbank müşterisi için artık hesaplarında para olmasa dahi EFT ya da havalelerini, fatura ödemelerini, kiralarını, okul taksitlerini, kredilerini ekstra tüm rutin ödemelerini kolayca gerçekleştirme başlayacaktır. Zira artık limitler dahilinde her zaman hesapta para vardır. Eksi hesap kullanılmayı bilindikçe hesap sahibine tam bir kurtarıcı olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu