Denizbank EFT Saatleri 2020 Güncel

Günümüzde bankacılık işlemleri üzerinden birçok işlemi online olarak gerçekleştirebileceğini görmekteyiz. Özellikle telefonumuza ya da diğer mobil cihazlarınıza bankaya ait uygulama programı indirerek internet bankacılığı çok daha hızlı ve kolay bir şekilde kullanabiliyoruz. DenizBank günümüzde en çok tercih edilen kurumsal bankalardan bir tanesidir. Bu kapsamda DenizBank bankacılık işlemlerini kullanarak EFT yapabilir istediğimiz hesabı para aktarımı gerçekleştirebiliriz.

Denizbank EFT Saatleri

Pazartesi-Cuma : 08.45 – 17:00

Hafta içi pazartesinden başlayan bu süreçte Cuma günü 17:00 a kadar siz de mesai saatleri içerisinde para transferini yaparak para gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. Bu kapsamda sabah 8:45 akşam da 17 00 o kadar birçok para transferini gün içerisinde yapabilirsiniz. Denizbank müşterisiyseniz, siz de EFT yapmak için bu saatler arasında dilediğiniz TL tutarında transfer yapabilirsiniz.

Günümüzde birçok kişi gerek bireysel gönderiler için gerekse de firma para transferi için EFT işlemlerini tercih ederek gönderim yapmaktadır. EFT gönderimini yaparken hesabınızda ki para transferi tutarı farklılık gösterebilir. Bu nedenle günlük alt EFT limiti üzerine çıkamaz ve istediğiniz tutarı göndermezsiniz. Günümüzün en gözde ve tercih edilen kurumsal bankalarından biri olan Denizbank ile siz de tutar göndermek istediğiniz hesaplara para gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.

Para Gönderimi İçin EFT Saatleri İçerisini Tercih Edin

Aynı gün gönderim yapabilmek için para transferini yaparken aynı gün gönderi yapabileceğiniz mesai saatlerine dikkat etmeniz gerekiyor. Günümüzde birçok kişi EFT saatleri içerisinde gönderi yaparak aynı gün gönderi yaparak para transferini gerçekleştiriyor. Sizde para gönderimini yaparken aynı gün gönderinin gerçekleşmesini istiyorsanız, sabah 08: 45 den başlayarak gün boyu EFT yaparak gönderim gerçekleştirebilirsiniz. Ta ki, mesai saati bitimi olan 17: 00 a kadar siz de dilediğiniz hesaba para transferi yaparak gönderim gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzde internet bankacılık işlemleri üzerinden EFT yapabilir istediğimiz hesabı para aktarımı gerçekleştirebiliriz. Siz de mobil cihaz üzerinden anlık gönderilerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı