Citibank SMS Kredi Başvurusu 2019

Citibank kredi başvurusu SMS ve İnternet yolu ile kolayca yapılabiliyor. Tabi ki başvuru öncesi bankanın kredileri ile alakalı bilgi edinmek en mantıklısı. Buna göre öncelikle Citibank kredi faiz oranları, kredi hesaplaması ve kredi başvurusunun nasıl yapılacağına dair bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Gündelik işlemler adına pek fazla kullanılmayan fakat bilinmemesine rağmen; Türkiye’deki en düşük faiz oranlarını ve dosya masraflarını sunan bankalardan olan Citibank, aynı zamanda kolay kredi veren banka olarak da biliniyor. Citibank kredilerindeki faiz oranları ve 10.000 TL’lik kredi başvuru hesaplaması için yazımızın devamını inceleyebilir ve kampanyalara ulaşabilirsiniz.

Citibank Kredi Başvuruları Nasıl Yapılır?

Citibank kredi başvuruları için izleyebileceğiniz farklı yollar bulunuyor. SMS, İnternet üzerinden veya şubeye giderek kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Ayrıca hafta içi her gün, mesai saatleri içerisinde arayabileceğiniz Citibank, sizlere yol gösterecek ve krediler hakkında edinmeniz gereken tüm bilgileri sunacaktır. Citibank kredi başvurusu için izlenebilecek yolllar şunlardır:

1. SMS İle Citibank Kredi Başvurusu

  • E yazıp 2484 ‘e SMS göndererek kolay bir şekilde kredi başvurusu yapın.
  • Anında ön onayınızı alın.
  • Şubeye gitmek yok, tüm belgeler kapınıza kadar gelsin.
  • Onaylanan kredi 1 günde hesabınızda olsun.

2. İnternet’ten Citibank Kredi Başvurusu

  • Hemen https://www.citibank.com.tr‘yi ziyaret ederek İnternet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.
  • İnternet üzerinden açılan Citibank kredileri için faiz oranları büyük miktarlarda düşürülmektedir. Bir nevi; online başvuruların, diğer başvuru türlerine nazaran indirimli faiz oranları ile karşınıza çıkacağını da özellikle belirtmek gerekir.

Yorum Yapın