Citibank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Citibank kredi başvuru sonucunuzu öğrenmek için müşteri hizmetlerini arayarak ya da ATM veya internet sitesi üzerinden olumlu ya da olumsuz sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Kredi başvurusu yapan birçok kişi tarafından tercih edilen bir banka olan Citibank özellikle avantajlı ve düşük faizli kredileri sayesinde tercih edilmektedir. Citibank’ta kredi başvurunuzu sms ile yapabileceğiniz gibi kredi başvuru sonucunuzu da yine sms ile öğrenme avantajına sahipsiniz. Bundan dolayı ekstra hiçbir çaba sarf etmeden telefonunuzdan sms ile başvuru yapıp sonucunuzu da öğrenebilirsiniz. Yani Citibank kredi başvuru sonucunu öğrenmenin en yaygın yolu sms bilgilendirmesidir.

Citibank genel olarak müşterilerini bekletmeden, kredi başvuru sonucunu aynı gün içerisinde bildirmektedir. Birçok yolla kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Öncelikle telefonla sonucunuzu öğrenme imkanınız olduğunu unutmayın. Size herhangi bir bilgilendirme mesajı gelmediyse müşteri hizmetlerini 444 05 00 numarasını arayarak sonucunuzu öğrenmeniz mümkün olacaktır. Citibank kredi başvuru sonucu öğrenme için en çok tercih edilen yollardan birisi telefon ile yapılan görüşmelerdir.

Citibank’a yapmış olduğunuz kredi başvuru sonucu için aynı zamanda en yakın ATM’den de sonucunuzu öğrenmeniz mümkündür. ATM’lerde kredi başvuru sonucunuzun olumlu ya da olumsuz olduğuna dair bilgi bulunmaktadır. Size yakın bir ATM bulunmuyorsa o halde yapmanız gereken resmi internet sitesinden ya da bankaya giderek Citibank kredi başvuru sonucunuzu öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Bir Cevap Yazın