Burgan Bank SMS İle Kredi Başvurusu 2018

Burgan Bank SMS Kredi Başvurusu ile alakalı olarak yazımızda pek çok bilgi bulabilirsiniz. Burgan Bank Kredi başvurusu artık online olarak bile çok kolay bir şekilde yapılmaktadır. İnternet bankacılığı kullanmayı tercih etmeyen müşteriler için şubelerde bekleyen kredi uzmanları ve müşteri temsilcileri hizmet vermektedir. Sonuç olarak şubeden, telefonla, online veya SMS ile kredi başvuruları Burgan Bank’ta mümkün. Dikkat edilecek ilk nokta kredi sicilinizin temiz olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Hemen sonrasında ise; istediğiniz nakit miktarının elinizde olduğunu göreceksiniz.

Burgan Bank Kredi Başvuruları

Burgan Bank’ta SMS, telefonla veya online olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Buna göre izleyebileceğiniz yollar şu şekilde;

Burgan Bank SMS İle Kredi

  • Burgan Bank SMS ile 8222 numarasına KREDI yazıp gönderin, tüm kredi detayları telefonunuza gönderilsin.

Burgan Bank Telefonla Kredi

  •  Eğer kredi almaya kararlıysanız Burgan Bank’a bilgilerinizi bırakıp bankanın sizi aramasını bekleyebilirsiniz. Bu yöntemle de kolay bir şekilde başvuru yapabiliyorsunuz.
  • Burgan Bank sizi arayalım sayfasını ziyaret ederek gerekli bilgileri doldurabilirsiniz.

Online Kredi Başvurusu

  • Hemen https://www.burgan.com.tr ‘yi ziyaret ederek kredi başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz. Tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir.

Burgan Bank Kredi Hesaplama 2018

Burgan Bank kredi hesaplama işlemlerini en güncel haliyle bankanın resmi sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Kredi Hesaplama makinesi aracılığıyla çekilecek kredi tutarı ve ödeme süresi seçilerek kredi hesaplama işlemi yapılmaktadır. Aşağıdaki görselde 10.000 TL 24 Ay Vadeli kredi başvuru hesaplama görseli bulunmaktadır. En güncel Burgan Bank faiz oranlar ve kredi hesaplaması için buraya tıklayın.

Burgan bank kredi hesaplama 2018

Yorum Yapın