Burgan Bank SMS İle Kredi Başvurusu

burgan bank sms kredi

Burgan Bank kredi başvurusu sms, online, telefonla ve şubeden çok kolay bir şekilde yapılabiliyor. Banka başvurular için internet bankacılığı kullanmayı tercih etmeyen müşteriler için şubelerde bekleyen kredi uzmanları ve müşteri temsilcileri hizmet vermektedir. Başvuru yapmadan önce dikkat edilecek ilk nokta kredi sicilinizin temiz olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Burgan Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burgan Bank kredi başvurusu yapmak için kullanabileceğiniz pek çok yöntem bulunmaktadır. Bunun için aşağıda yer alan yöntemleri kullanabilir ve kolayca kredi başvurularınızı yapabilirsiniz.

Burgan Bank SMS Kredi Başvurusu

Daha önceden Burgan Bank’a sms ile kredi başvurusu yapılabiliyordu fakat artık bankanın aktif böyle bir sms numarası bulunmuyor. Bankanın resmi sitesinden de böyle bir bilgi yer almamakta. Bankanın resmi kanallarında yer almadıkça internette yer alan böyle bir numaraya kişisel bilgilerinizi ileten bir mesaj göndermeyiniz.

Burgan Bank Telefonla Kredi Başvurusu

Eğer telefonla kredi başvurusu yapmak istiyorsanız 0850 222 8 222 numaralı Burgan Bank iletişim hattını arayabilirsiniz. Dilerseniz Burgan Bank’a bilgilerinizi bırakıp bankanın sizi aramasını da bekleyebilirsiniz. Bu yöntemle de kolay bir şekilde başvuru yapabiliyorsunuz.

Burgan Bank Online Kredi Başvurusu

Burgan Bank’a şubeye gitmeden online kredi başvurusu yapmanız da mümkün. Hemen burgan.com.tr ‘yi ziyaret ederek kredi başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu aşamada tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra başvuru sonucunuz sizlere iletilecektir.

Burgan Bank Kredi Hesaplama

Burgan Bank kredi hesaplama işlemlerini en güncel haliyle bankanın resmi sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Kredi Hesaplama makinesi aracılığıyla çekilecek kredi tutarı ve ödeme süresi seçilerek kredi hesaplama işlemi yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu