Burgan Bank Başvuru Takip

burgan bank kredi başvuru sonucu öğrenme

Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra banka tarafından size kısa bir süre içinde geri dönüş yapılacaktır. Eğer herhangi bir dönüş yapılmıyorsa o halde yapmanız gereken bankanın size en yakın şubesine giderek sonucunuzu direkt olarak öğrenmenizdir.

Yakınınızda bir Burgan Bank şubesi bulunmuyorsa o halde sonucunuzu öğrenmek için deneyeceğiniz yollar oldukça kısıtlıdır. Müşteri hizmetlerini arayarak da kredi başvuru sonucunuzu öğrenmenin mümkün olduğunu unutmayın. Müşteri hizmetlerini 0850 222 8 222 numaralı telefondan arayarak kredi başvuru sonucunuzu öğrenmek istediğinizi belirtin. Müşteri hizmetleri eğer sonucunuz belliyse size olumlu ya da olumsuz olarak yanıt verecektir.

Burgan Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Burgan bank başvuru takip yolları maalesef kısıtlıdır. Banka’nın özelikle büyük şehirlerde şubesi bulunmaktadır. Size en yakın şubeye giderek sonucunuzu öğrenmeniz daha sağlıklı olacaktır. Fakat yaşadığınız şehirde bir Burgan Bank şubesi bulunmuyorsa bu kredi başvurusu yapamayacağınız anlamına gelmez. Yine de internet üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Burgan Bank kredi başvuru sonucunuzu internet üzerinden yaptıysanız, müşteri hizmetlerini arayarak sonucunuzu öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu