Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018

Bayram Kredisi Veren Bankalar

Yaklaşan bayram herkesi heyecanlandırsa da masrafları düşününce bir karamsarlık yaşanıyor. Gidilecek mesafeler, alınacak hediyeler, yapılacak hazırlıklar derken kabaca bir hesapla epey bir nakit gerekiyor. Aile ziyaretleri yerine tatile gitmeyi düşünenler için de durum aynı; otel masrafları, uçak biletleri, her şey için para gerekiyor.

Bayramın tadını doyasıya çıkarıp harcanan tutarı rahat rahat ödeyebilmeniz için bayram kredisi veren bankalar avantajlı ödeme koşullarını hazırlayarak tanıtımlarını yapmaya başladılar. Uygun faiz oranları ve kolayca ödenebilir taksitlerle bayramı bayram gibi geçirmek istiyorsanız bayram kredilerini incelemenizi öneririz.

En Kolay Kredi Veren Bankalar İçin Tıklayınız.

Hangi Bankalar Bayram Kredisi Veriyor?

Bayram harcamaları gözünde büyüyenler için bayram kredisi veren bankalar hangileridir sizler için derledik. Uygun faiz oranları ile ödenebilecek bu tüketici kredisi ile içiniz rahat olsun. Kredinizi alıp kullandıktan sonra size uygun taksitler ile rahat rahat ödeyebilmeniz için bir liste hazırladık. Hangi bankalar bayram kredisi veriyor? Bayram kredisi kaç bin liraya kadar alınabiliyor? Bayram kredilerinin faiz oranları neler? Alınan bayram kredisini kaç taksitle ödemek mümkün? Kısacası bayram kredisi ile ilgili merak ettiğiniz her şey bu yazımızda!

Garanti Bankası Bayram Kredisi

İhtiyaç kredileri için en çok tercih edilen bankalar arasında yer alan Garanti Bankası 2018 yılı kurban bayramı için de müşterilerine kolaylık sağlamayı hedefliyor.

65 yıllık köklü bir banka olan Garanti Bankası Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası konumunda bulunuyor. Konsolide aktif büyüklüğü 90 milyar dolar olan Garanti bankası ticari, kurumsal, KOBİ, bireysel ve yatırım bankacılığı dahil bankacılık sektöründe geniş alanlarda hizmetler sunuyor.
Bireysel ihtiyaç kredisi ihtiyacınızı karşılamak üzere yılbaşından itibaren çekmek istediğiniz tutara göre değişen faiz oranlarıyla kredi vermeye başlayan Garanti Bankası’nın bayram kredisi veren bankalar içinde pek çok kişi tarafından tercih edileceğini düşünüyoruz. %1,59 faiz oranlarından başlayan ve 36 aya kadar vade seçeneği sunan Garanti Bankası ile mutlu bir bayram geçirebilirsiniz.

İş Bankası Bayram Kredisi

Türkiye’nin ilk özel bankası olan İş Bankası %20’nin üzerindeki pazar payıyla taksitli ticari kredilerde sektörün lideri konumundadır. İlk ATM’yi Türkiye’ye getiren banka olan İş Bankası, kumbara kullanımı yaygınlaştıracak projeler de hazırlayarak pek çok ilke imza atmış bir bankadır.

Yatırım hesabı, yatırım fonu ve çekleri ülkemize öncü olarak getiren İş Bankası da bayram kredisi veren bankalar içinde çok tercih edileceğe benziyor.
Yeni yıla %1,18 – %1,24 faiz oranlarıyla 36 aya varan vadelerle kredi vererek başlayan İş Bankası kurban bayramında da kolay ödeme koşullarına sahip tüketici kredileri vermeyi hedefleyecek. İhtiyaç kredinizi almak için İş Bankası şubelerine uğrayabilir veya iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz.

ING Bank Bayram Kredisi

Uluslararası en büyük finans kuruluşları arasında yer alan ING Bank, 150 yıllık köklü bir geçmişe sahiptir. Bankacılık, sigortacılık, bireysel ve kurumsal ürünler, varlık yönetimi gibi alanlarda hizmet vermektedir. 40’tan fazla ülkede 65 milyonun üzerinde müşteriye hizmet veren banka, uygun faizli kredileri ile de pek çok kişinin kredi için tercih ettiği bankalar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

%1,09’dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veren ING Bank 36 aya varan vade koşullarıyla kredi vermeye başlamış durumda. İhtiyaç kredisi almayı ve yaklaşan etkinlikler için size lazım olan nakit parayı almak için iyi bir seçenek olan ING Bank’ın faiz ve vade koşullarını daha detaylı öğrenmek için şubelere uğrayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Bayram Kredisi

154 yıllık köklü bir banka olan, Türkiye’deki üç kamu bankasından biri olan Ziraat Bankası finansal hizmetler, kredi kartı, bireysel bankacılık, ticari banka, yatırım bankacılığı, rehin, özel bankacılık alanlarında hizmet veren geniş çapta bir bankadır. Dünya çapında hizmet veren banka 31 milyar liralık toplam varlığıyla oldukça büyük bir banka olarak bilinmekte.

Özellikle kendi müşterilerine kefilsiz ve masrafsız kredi verirken oldukça düşük faiz oranlarını tercih eden Ziraat Bankası bayram kredisi veren bankalar içinde en çok tercih edilen bankalar arsında yer alıyor. Kamu bankası olduğu için kredi almayı düşünen tüketicilerde daha fazla güven uyandırıyor. %1,11 faiz oranlarından başlayan ihtiyaç kredilerinden yararlanmak istiyorsanız hemen size en yakın Ziraat Bankası şubesine uğrayabilir veya müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bayram Kredisi

900’ü aşkın şubesiyle temel bankacılık hizmetleri, geniş teknolojik altyapısı ve uzman personeli ile kredi denince ilk akla gelen isimlerden olan Yapı Kredi Bankası aynı zamanda Türkiye’nin ilk özel bankasıdır. Türkiye’nin en büyük 4. Bankası olan Yapı Kredi Bankası bayrama kadar geçerli olan özel tüketici kredilerinde %1,34ten başlayan fiyatlarla kredi vermeye başladı.

İhtiyaçlarınızı karşılamak için almak istediğiniz kredi tutarı, ödeyeceğiniz faiz oranı ve vade seçenekleri için Yapı Kredi şubelerine uğrayabilirsiniz.

Halkbank Bayram Kredisi

1933 yılında küçük ve orta büyüklükteki esnaf ve sanayiciye, kolay ve ucuz kredi vermek amacıyla kurulmuş bir devlet bankası olan Halk Bankası 1000’e yakın şubesiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Maaş müşterilerine ve kamu çalışanlarına özel düşük faizli kredileriyle tanınan Halkbank yaklaşan bayram için de ihtiyaç kredisi veriyor. 1,20’den başlayan faiz oranlarından yararlanmak ve vade seçenekleri ile ilgili bilgi almak için en kısa zamanda bir Halkbank şubesine uğramanızı öneririz.

Bayram Kredisi Ne Zamana Kadar Alınır?

Bankaların özel kampanyaları ve kendi duyurdukları sürelerin dışında genellikle bayrama kadar verilen bayram kredilerinden yararlanmak için banka şubelerine uğrayabilirsiniz.

Ödeme koşulları, faiz oranları ve vade seçenekleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı şekilde müşteri hizmetleri ile görüşerek ihtiyaç kredisi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Daha önce yayınladığımız Tatil Kredisi Veren Bankalar başlıklı yazımızda bir çok bankayı sizler için araştırdık. İncelemenizi tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın