Bayram Kredisi Veren Bankalar

bayram kredisi veren bankalar

Bayramın tadını doyasıya çıkarıp harcanan tutarı rahat rahat ödeyebilmeniz için bayram kredisi veren bankalar avantajlı ödeme koşullarını hazırlayarak tanıtımlarını yapmaya başladılar. Uygun faiz oranları ve kolayca ödenebilir taksitlerle bayramı bayram gibi geçirmek istiyorsanız bayram kredilerini incelemenizi öneririz.

Bayram Kredisi Veren Bankalar Listesi

Uygun faiz oranları ile ödenebilecek bayram kredileri ile içiniz rahat olsun. Kredinizi alıp kullandıktan sonra size uygun taksitler ile rahat rahat ödeyebilmeniz için tüm bankaları kapsayan bir liste hazırladık. Hangi bankalar bayram kredisi veriyor? Bayram kredisi kaç bin liraya kadar alınabiliyor? Bayram kredilerinin faiz oranları neler? Alınan bayram kredisini kaç taksitle ödemek mümkün? İşte detaylar;

ING Bank

%1,77’dan başlayan faiz oranlarıyla bayram kredisi veren ING Bank 1 aydan 60 aya varan vade koşullarıyla kredi vermeye başlamış durumda. İhtiyaç kredisi almayı ve yaklaşan etkinlikler için size lazım olan nakit parayı almak için iyi bir seçenek olan ING Bank’ın faiz ve vade koşullarını daha detaylı öğrenmek için şubelere uğrayabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Bayram Kredisi

İş Bankası kurban bayramında da kolay ödeme koşullarına sahip tüketici kredileri vermeyi hedefliyor. Bu kredilerde tüketiciler 1 aydan başlayarak 60 ay’a kadar vade seçenekleri, %2,20 faiz oranı ile kredi kullanabilirler. Kredi kullanım limitleri ise minimum 3000 ve maksimum 100.000 TL olarak belirlendi.

Bayramda ihtiyaç kredinizi almak için Türkiye İş Bankası şubelerine uğrayabilir veya iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bankası

Garanti Bankası’nın bayram kredisi veren bankalar içinde diğer bankalara göre faiz oranının yüksek olduğunu görüyoruz. Garantide bayram kredisi faiz oranı %2,03 olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca 52 lira gibi bir miktar kredi tahsis ücreti bulunuyor. Vade seçeneklerini kendinize göre belirleyip başvurularınızı yapabilirsiniz.

CEPTETEB

Bayram kredisi için 1,79’dan başlayan faiz oranları ile CEPTETEB’de müşterilerine kredi imkanı sağlıyor. Ayrıca bankanın bir diğer güzel yanı da verilen kredilerde kredi tahsis ücreti almaması ve kefil ya da teminat zorunluluğu istememesi olarak öne çıkıyor.

QNB Finansbank

QNB Finansbank da her bayram zamanı yaptığı gibi yine bayram kredisi kampayansıyla tüketicilerle buluşuyor.  Bayram kredilerinde %1,74 faiz oranı belirleyen Finansbank, müşterilerinden 100 TL gibi bir miktar da kredi tahsis ücreti alıyor.

Yaklaşan bayram herkesi heyecanlandırsa da masrafları düşününce bir karamsarlık yaşanıyor. Gidilecek mesafeler, alınacak hediyeler, yapılacak hazırlıklar derken kabaca bir hesapla epey bir nakit gerekiyor. Aile ziyaretleri yerine tatile gitmeyi düşünenler için de durum aynı; otel masrafları, uçak biletleri, her şey için para gerekiyor.

Bayram Kredisi Almak İsteyenler İçin Banka Koşulları

Bayram kredisi alacak olanlar için her banka kendi özel koşullarını sunabilir. Ancak genel olarak bütün bankalarda benzer olan bazı şartlar vardır. Gelir beyanı ve aylık taksitin gelire uygunluğu önemli koşullardır. Bayram kredisi veren bankaların hepsi aynı zamanda kredi notuna da çok dikkat eder. Bankalardan bayram kredisi almak için bu saydıklarımız ve bankalar tarafından sunulan diğer bütün şartların yerine getirilmesi gerekir.

Bayram kredisi veren bütün bankaların sunduğu faizler farklı alanda olabilir. Aynı zamanda kredi vade süresi de bankaya bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu yüzden bayram kredilerinin vade ve faizlerini net olarak öğrenmek için her bankanın kredi koşullarını ayrı ayrı incelenmelidir.

Bankaların genel olarak sunduğu vade süresi 36 ay olarak belirlenir. Bu seçenek bayram nedeniyle 60 ay’a kadar çıkabiliyor. Faizler ise 1.80 ila 2.40 arasında değişkenlik gösteriyor. Ancak çekilecek bayram kredisi miktarına ve vade süresine bağlı olarak faizler değişkenlik gösteriyor. Bayram kredisi veren bankalar da genel olarak bu unsurlar doğrultusunda çeşitli faizler sunuyor.

Yorum Yapın