Bankadan Kredi Alamayanlara Kredi Müjdesi 2022 (Hızlı Nakit)

bankadan kredi alamayanlara kredi müjdesi

Bankalardan kredi alamıyorum ne yapmalıyım diyenler bu yazımız sizler için! Farklı sebeplerden dolayı 2022 yılında bankalardan kredi alamıyor olabilirsiniz. Bunların en başında gelen neden ise kredi notunun düşük olmasıdır. Bir diğer en büyük sebep de gelir belgesinin olmaması veya sigortalı bir iş olmamasıdır. Ancak tasa etmeye gerek yok, tüm eksiklere rağmen bankalardan kredi alamayanlara kredi müjdesi vereceğiz ve çok rahat istediğiniz nakit miktarını bulabileceksiniz. Eğer ihtiyaç duyduğunuz rakam 10-15 bin lira civarındaysa, anlatacaklarımız tam da size uygun olacaktır.

1- Kredi Çekemeyenlere Kredi Çekilir Diyen Kuruluşlar

Finansman alanında pek çok insana yardımcı olan kredi danışmanlık firmaları bulunmaktadır. Bu kuruluşlar genellikle kredi alamayanlara kredi veren kuruluşlar olarak karşımıza çıkıyor. Bu firmalara yönelen müşteriler genellikle kredi limitleri olan, geçmişte kredi sicili bozulanlar, sigortası olmayanlar, emekli olanlar gibi kişiler oluyor. Bu kuruluşların alameti farikası genellikle kredi risk analizlerini iyi yapması ve en uygun kredi seçeneğine başvurmasıdır.

Bizler burada sitemizin takipçi kitlesine bu tavsiyeyi verirken aynı zamanda bir uyarıda da bulunmak istiyoruz. Resmi bir kuruluş olmayan, vergi levhası bulunmayan ve fiziki bir adresi olmayan bir yere güvenmemenizi tavsiye ederiz. Ek olarak sizden farklı ücretler talep ederek umut vaat edenlere de dikkat edin. Bu firmaları arayın mümkünse adreslerine gidip durumu görüşün ve aklınıza yatarsa işlemlerinizi başlatın. İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir, İzmir gibi pek çok ilimizde bu şekilde faaliyet gösteren firmalar bulunuyor.

2- Bankadan Kredi Alamayanlara Kredi İmkanı

Banka harici para bulma seçeneği ise genellikle kredi notu düşük olan vatandaşlar için kullanılıyor. Eğer sizin en az 6 aydır kullandığınız bir faturalı hattınız varsa 12 ay vade seçeneğiyle maksimum 15 bin liraya kadar kredi alabiliyorsunuz. Bu yöntemde 3-5 bin arası krediler çok rahat bir şekilde çıkabiliyor. Başvuruları dilerseniz şahsen dilerseniz de yine aracı kurumlar ile yapabilirsiniz. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi için faturalı hatta kredi başlıklı yazımıza mutlaka göz atın.

3- Kredi Notum Yüksek Kredi Çekemiyorum Diyorsanız

Bu seçenek ise kredi notu yüksek fakat geliri belgelenmediği için kredi çekemeyenlere müjde niteliğinde. Artık neredeyse pek çok banka gelir belgesiz bir şekilde kredi verebiliyor. Ancak belirtmekte fayda var bu başvuruyu banka şubelerinden değil bankanın internet kanalı üzerinden yapmalısınız. Bu yöntemle 40 bin liraya kadar kredi kullanabiliyorsunuz. İşte detaylar;

Akbank’ın resmi sitesinde gelir belgesiz, imzasız kredi verdiğine dair bilgiler yer alıyor. Öncelikle Akbank’dan bir hesap açtırın ve internet bankacılığına giriş yapın. Burada gelir belgesiz kredi sayfasını bularak anında başvurunuzu yapın ve sonuçları görün. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

4- Telefon ve Beyaz Eşya Mağazalarından Nakit Bulmak

Kredi alamayanlara nakit imkanı ise bu yöntemle çok kolay! Bu işlem pek çok kişi tarafından sıkça kullanılanlar arasında yer alıyor. Eğer reşit iseniz bir beyaz eşya mağazasından taksitle veya senetle alışveriş yapabilme şansınız bulunuyor. Burada bazen sizden kefil veya başka teminatlar talep edilebilir. Bu şartları sağladıktan sonra dileğiniz telefon veya televizyon gibi ürünleri alarak bunları daha sonra neredeyse sıfır satış fiyatına yakın bir meblağ ile satabilirsiniz.

Burada dikkat edilmesi gereken tek nokta bu ürünlerin daha sonrasında taksitlerini rahatça ödeyebilmektir. Eğer taksitler ödenemezse firma sizi icraya verebilir ve başınız ağrıyabilir. Ödemeler konusunda sıkıntı olmayacağından eminseniz bu yöntemi rahatlıkla kullanıp ihtiyacınız olan nakit parayı bulabilirsiniz.

kredi çekemeyenlere müjde

5- Bankaya İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu Yapın

Kredi alabilmek için hepimizin bildiği geleneksel yöntem tabi ki bankalar oluyor. Burada bankayı iyi seçmek ve uygun faiz oranlarından yararlanmak önemlidir. Örneğin pek çok banka az önce de belirttiğimiz gibi belgesiz, kefilsiz kredi imkanı sunabiliyor veya dönemsel olarak kredi kampanyaları yapabiliyor. Biz de bunun için aşağıda en uygun kredi seçeneğine sahip olan bankayı araştırdık.

10.000 TL Ödeme Tablosu
12 Ay24 Ay36 Ay48 Ay
905 TL487 TL349 TL280 TL
20.000 TL Ödeme Tablosu
12 Ay24 Ay36 Ay48 Ay
1809 TL974 TL697 TL561 TL

İçinde bulunduğumuz bu ayda en uygun seçeneklerle kredi veren bankanın aylık ödeme seçenekleri bu şekilde yer alıyor. Ancak belirtmekte fayda var bu rakamlar internet üzerinden kampanyalı başvuru seçeneğine ait tutardır. Bankalar kredi vermiyor nereden kredi alabilirim diyen tüm takipçilerimiz için sayfamızdaki anlatılan seçeneklerin hepsi sürekli olarak güncellenmeye devam edecektir.

2 Yorum

  1. ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu