Ankara Yenimahalle Bulvar Yaşam Konutları Projesi

Ankara Yenimahalle’de bulunan Bulvar Yaşam Konutları uygun ve ekonomik fiyatlar ile bütçenize uygun lüks dairelere sahip olmanıza olanak sağlıyor. Projenin merkeze yakın konumu sayesinde ulaşım ve sosyal olanaklardan uzak kalmayacaksınız.

Bulvar Yaşam Konutları Projesi

Yeni Çizgi Yapı ve Gökdemir Grup tarafından yapımı tamamlanan Bulvar Yaşam Konutları projesi 132 daireden oluşuyor. En uzun bloğu 13 katlı olan projede kısa katlı bloklar da mevcut. Bulvar Yaşam Konutları’nda 1+1 daireler 52 ila 79 metrekare, 2+1 daireler ise 126 ila 164 metrekare büyüklüğe sahip.

“Ankara’nın yeni bulvarı” sloganıyla duyduğumuz Bulvar Yaşam Konutları projesi, merkeze yakın konumuyla alıcısının dikkatini cezbediyor. 1+1 ve 2+1 yaşam alanlarından oluşan daireler davlumbaz, cam ocak, fırın, bulaşık makinesi, vestiyer, giysi dolabı ve diğer dolaplarla beraber teslim ediliyor. Bulvar Yaşam Konutları’nın dikkat çekici özelliklerinden biri de tavan yüksekliğinin 3,20 metre olması. Böylelikle dairelerde havadar bir ortam sizleri bekliyor. Projenin tasarımı ise ACE Mimarlık’a ait.

Bulvar Yaşam Konutları Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri

Ankara Yenimahalle Bulvar Yaşam Konutlarında yüzde 0,99 faizle kredi kullanma imkanı bulunuyor. Detaylı bilgi almak için bulvaryasamkonutlari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

En düşük konut fiyatı: 159.000 TL
En yüksek konut fiyatı: 385.000 TL

Bulvar Yaşam Konutları Konumu Nerede?

Projenin Adresi: Yenibatı Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı   No:624/ABCD Yenimahalle / ANKARA

Yorum Yapın