Anadolubank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

anadolubank kredi başvurusu

Anadolubank ihtiyaç kredisi veya tüketici kredisi olarak geçen kredi türünden evlilikten tutun kişisel ihtiyaçlarınıza kadar her türlü ihtiyacınız için faydalanabilirsiniz. 18 yaşını tamamlamış ve aylık gelirini belgeleyebilen herkes Anadolubank kredi başvurusu yapabilir. Bankaya yapılabilen kredi başvuru yöntemleri ve Anadolubank kredi başvuru sonucu öğrenme ile alakalı bilgiler sayfamızda.

Anadolubank Kredi Başvurusu Yöntemleri

Anadolubank kredi başvuruları için bankanın sitesi üzerinden başvuru yapılacak bir bölüm bulunmuyor. Ayrıca Anadolubank’a SMS ile kredi başvurusu yapılmıyor. Eğer başvurularınızı online yapmak isterseniz kredi karşılaştırma siteleri bu duruma çözüm olabilir. Yine de kullanabileceğiniz bazı başvuru yöntemleri bulunmaktadır. Bunları aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Anadolubank Telefon İle Kredi Başvurusu

Bankanın müşteri hizmetleriyle görüşerek yapacağınız kredi başvuru türüdür. Bunun için 0 850 222 55 50 telefon numarasını arayabilir ve istediğiniz kredi türüne göre bilgi alabilirsiniz.

Anadolubank Şubelerinden Kredi Başvurusu

Size en yakın konumda olan Anadolubank şubelerine uğrayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu en garanti sonuç alabileceğiniz temiz bir yöntemdir. Banka şubesinde müşteri danışmanları sizlere gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır.

Anadolubank Kredi Başvurusunda İstenilen Belgeler

 • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
 • Gelir durumunu gösterir belge:
  Ücretli Çalışanlar: Güncel Maaş Bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyeri onaylı belge (özel işyeri çalışanları için işyerine ait imza sirküleri)
  Serbest Meslek Sahibi veya Ticaretle Uğraşanlar: Vergi Levhası, son 2 yıla ait onaylı bilanço ve gelir tablosu, cari yıla ait mizan
  Şirket Ortakları: Vergi Levhası veya Ticaret Sicil Gazetesinde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi
  Gayrimenkul Geliri Olanlar: Tapu aslı ve fotokopisi
  Emekli Maaşı Olanlar: Hesap Cüzdanı

Anadolubank kredi başvurusu ile alakalı daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Anadolubank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

anadolubank kredi başvuru sonucu öğrenme

Anadolubank kredi başvurusunda bulunanlar müşteri hizmetlerini arayarak veya kendilerine en yakın şubeye giderek başvuru sonuçlarını öğrenebilirler. Kredi başvuru yapmak için Anadolubank’ı tercih etmişseniz, şubeye giderek ya da internet sitesi üzerinden başvurunuzu yapmanız mümkündür. Kredi başvuru sonucunuzu öğrenmek içinse çok uzun bir süre beklemenize gerek yoktur. Tahminen 1-3 iş günü içinde kredi başvurunuz sonuçlanacak ve banka tarafından olumlu ya da olumsuz sonuç alabileceksiniz.

Kredi başvurusu yaptıktan sonra size verilen süre dolduktan sonra sonucunuzu öğrenmeniz mümkündür. Anadolubank kredi başvuru sonucunuzu öğrenmek için yapabileceğiniz birçok yol vardır. Bu yollardan herhangi birini deneyerek kredi başvurunuzun olumlu mu yoksa olumsuz mu sonuçlandığını öğrenebileceksiniz. Size en uygun yöntemi seçerek sonucunuzu öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Anadolubank kredi başvuru sonucu öğrenme için öncelikle müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 0850 222 55 50 numaralı müşteri hizmetleri numarası üzerinden kredi başvurunuzu öğrenmeniz mümkündür. Çağrı merkezine bağlandığınızda doğrudan kredi bilgilendirme hattına yönlendirilirsiniz.

Anadolubank kredi başvurunuzu öğrenmek için size verilen iş günü sonunda size en yakın Anadolubank şubesine giderek de sonucunuzu öğrenmeniz mümkündür. Yetkililer kredi sonucu durumunu size bilgi verecektir. Gördüğünüz gibi Anadolubank kredi başvuru sonucu son derece kolay bir şekilde öğrenilebilir. Düşük faizli kredi veren bankalardan biri olan Anadolubank, müşterilerine her türlü kolaylığı sağlamakta aynı zamanda kredinizi en kısa sürede çekmenize de yardımcı olmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu