Anadolubank Kredi Başvurusu

Anadolubank ihtiyaç kredisi veya tüketici kredisi olarak geçen kredi türünden evlilikten tutun kişisel ihtiyaçlarınıza kadar her türlü ihtiyacınız için faydalanabilirsiniz. 18 yaşını tamamlamış ve aylık gelirini belgeleyebilen herkes Anadolubank kredi başvurusu yapabilir.

Bankanın kredi kullandırma koşulları arasında hayat sigortası, kefil isteme ve gerek görülmesi durumunda ikametgah senedi veya ikametgah adresini gösteren fatura yer alıyor.

Anadolubank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Anadolubank kredi başvuruları için bankanın sitesi üzerinden başvuru yapılacak bir bölüm bulunmuyor. Ayrıca Anadolubank’a SMS ile kredi başvurusu yapılmıyor. Eğer başvurularınızı online yapmak isterseniz kredi karşılaştırma siteleri bu duruma çözüm olabilir. Yine de kullanabileceğiniz bazı başvuru yöntemleri bulunmaktadır. Bunları aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Anadolubank Telefon İle Kredi Başvurusu

Bankanın müşteri hizmetleriyle görüşerek yapacağınız kredi başvuru türüdür. Bunun için 0 850 222 55 50 telefon numarasını arayabilir ve istediğiniz kredi türüne göre bilgi alabilirsiniz.

Anadolubank Şubelerinden Kredi Başvurusu

Size en yakın konumda olan Anadolubank şubelerine uğrayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu en garanti sonuç alabileceğiniz temiz bir yöntemdir. Banka şubesinde müşteri danışmanları sizlere gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır.

Anadolubank Kredi Başvurusunda İstenilen Belgeler

 • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
 • Gelir durumunu gösterir belge:
  Ücretli Çalışanlar: Güncel Maaş Bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyeri onaylı belge (özel işyeri çalışanları için işyerine ait imza sirküleri)
  Serbest Meslek Sahibi veya Ticaretle Uğraşanlar: Vergi Levhası, son 2 yıla ait onaylı bilanço ve gelir tablosu, cari yıla ait mizan
  Şirket Ortakları: Vergi Levhası veya Ticaret Sicil Gazetesinde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi
  Gayrimenkul Geliri Olanlar: Tapu aslı ve fotokopisi
  Emekli Maaşı Olanlar: Hesap Cüzdanı

Anadolubank kredi başvurusu ile alakalı daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yapın