Albaraka Türk Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Albaraka Türk kredi başvurusu yapmışsanız, sonucunuzu öğrenmek için en az bir gün sonra herhangi bir şubeye gidebilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Albaraka Türk bankasına kredi başvurusunda bulunmuşsanız, kredi başvuru sonucunuz kısa bir süre içerisinde sonlanacaktır. Yaklaşık olarak bir iş günü içerisinde başvurunuz sonuçlanacaktır. Olumlu sonuç aldıktan sonra kısa bir süre içerisinde kredinizi çekebilirsiniz. Albaraka Türk bankası tüketicilerine kredi başvuru sonucunu bilgilendirme mesajı ile bildirmektedir. Kredi sonucunuz olumlu ya da olumsuz olarak cep telefonunuza gelen mesajla öğrenebileceksiniz.

Albaraka Türk bankasına yapmış olduğunuz kredi başvurusunun üzerinden bir iş gününden fazla bir süre geçtiyse ve banka tarafından sizlere olumlu ya da olumsuz olarak herhangi bir geri dönüş yapılmadıysa o halde yapmanız gereken bankanın müşteri hizmetleri ile konuşmaktır. Albaraka Türk kredi başvuru sonucu öğrenme için 0850 222 5 666 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz. Başvuru üzerinden en az bir gün geçmiş olmasına dikkat etmelisiniz.

Cep telefonunuza herhangi bir bilgilendirme mesajı gelmediyse ve müşteri hizmetleri ile de iletişim kuramıyorsanız, o halde yapmanız gereken size en yakın Albaraka Türk şubesine gitmektir. Şubeye giderek bir banka görevlisinden yardım isteyebilir, konu hakkında detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Hafta için her gün banka şubelerinden dilediğinize uğrayarak Albaraka Türk kredi başvuru sonucunuzu öğrenmeniz mümkündür.

Bir Cevap Yazın