AKN AKK’siz En Ucuz İnternet Paketleri 2022

akk olmayan en ucuz internet paketleri

Tüm firmaların internet kampanyaları arasından size en uygun interneti seçebilirsiniz. AKN veya AKK olmayan en ucuz internet paketleri hakkında buradaki rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Türkiye Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından uygulamaya alınan internet kota düzenlemesi ile insanlar, Adil Kullanım Kotası (AKK) terimleri ile karşılaşmaya başlamıştır. AKK ile internet hizmeti veren şirketlerin, daha kaliteli hizmet vermeleri amaçlanmıştır. İnternetin daha adil bir şekilde kullanılabilmesinin sağlanabilmesi için kota uygulaması getirilmiştir. Her kullanıcı kullandığı kotaya göre ücret ödeyecektir.

İnternet paketi seçimi yapılırken, hangi kotaya kadar kullanılabileceği ve kota dolduktan sonra internet hızının kademeli olarak düşmeye başlayacağı bilinmektedir. İnternet kotasını aşmayanlar, internet erişimlerini daha hızlı yaparken, kotalarını dolduranlar daha yavaş erişim yapacaktır. Bu ödenen ücrete göre daha adil kullanım sağlamaktadır.

Adil Kullanım Kotası (AKK)

Özel şirketler tarafından internet erişim hizmetleri verildiği için şirketlerin sunduğu paket seçenekleri arasında AKK olmayan seçenekler bulunmaktadır. İnterneti yoğun olarak kullananlar, erişim hızlarında düşme olmaması için kota uygulaması olmayan internet paketlerini tercih ediyorlar. Adil kullanım kotası olmadan internete yapılacak olan bağlantılar daha kaliteli olabilecektir. Adil kullanım kotası, internet kullanımını denetim altına almak ve daha fazla ücret ödememek için uygulanan bir yöntemdir. İnternet paketi ücretlerine göre kota limiti belirlenir ve kullanıcı kotayı doldurduğunda, daha düşük hızla bağlantı yapabilecektir. Bu aylık internet kullanım sınırlamasını sağlamaktadır.

AKK Olmayan En Ucuz İnternet Paketleri

AKK olmayan sınırsız ve limitsiz internet paketlerini araştırarak, interneti kotasız kullanabileceğiniz paketleri seçebilirsiniz. Tüm firmalar, hazırladıkları paketleri farklı fiyatlara sunmaktadır. İnternet paketlerini daha uygun fiyatlara kullanabilmek için kullanım süresi taahhüt seçeneklerini kullanmalısınız. Taahhüt verilmediğinde, kullanım ücreti daha fazla olacaktır.

AKK olmayan internet paket seçenekleri şunlardır;

  • Türk Telekom Sınırsız İnternet Paketleri
  • Turkcell Superonline Limitsiz İnternet
  • Turknet AKK’siz limitsiz internet
  • Vodafone limitsiz internet paketleri
  • D-Smart sınırsız internet paketleri
  • TTNET limitsiz internet paketleri

AKK olmayan limitsiz internet paketlerini inceleyerek, hız ve fiyat karşılaştırmalarını yapabilirsiniz. Yapacağınız karşılaştırmalar sonrasında, seçtiğiniz paketi, taahhütlü olarak alır ve daha uygun fiyatlara kullanabilirsiniz.

Turknet AKK Olmadan Limitsiz Taahhütsüz İnternet (TAVSİYE)

Türkiye’de AKK olmadan limitsiz internet sunan firmalardan birisi Turknet internet erişim hizmetleri firmasıdır. Uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcı sayısını sürekli artırmaktadır. Tüm müşterilerine 100 Mbps’a kadar herhangi bir taahhüt istemeden paket seçenekleri sunuyor. İnternet kullanımı için taahhüt istenmemesi ve erişimlerin hızlı yapılabilmesi, daha çok kişi tarafından tercih edilmesine neden olmuştur. Turknet limitsiz internet hakkında detaylar için tıklayın.

Türk Telekom Sınırsız İnternet

Türk Telekom altyapı sistemleri ile Türkiye’nin en büyük internet sağlayıcı firmalarından birisidir. Kullanıcılarına, adil kullanım kotası olmayan ve çeşitle kampanya özellikleri bulunan paketler sunuyor. İnternet paket seçenekleri, erişim hızlarına ve taahhüt sürelerine göre belirleniyor. Türk Telekom şirketi, adil kullanım kotası olmayan paketleri için 27 ay kullanım taahhüttü istemekte ve Mbps hızlarına göre aylık ücretleri farklı olarak belirleniyor. Müşterilerine tüm seçenekleri sunarak, seçim yapmaları sağlanıyor. Seçilen tüm paketler, limitsiz internet kullanımı sağlamaktadır.

Türk telekom internet paketleri hakkında detaylar için tıklayın. Ayrıca, Türk Telekom müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayarak da güncel internet paketleri hakkında detaylar bulabilirsiniz.

Turkcell Superonline Limitsiz İnternet

Turkcell Superonline internet sağlayıcısı olarak, sürekli alt yapılarını geliştirmektedir. Sınırsız internet paketleri ile müşterilerine çeşitli avantajlar sağlamak çalışmaktadır. Adil kullanım kotası uygulamadan müşterilerine çeşitli kampanyalar sunuyor. Limitsiz internet seçeneklerinden faydalanmak isteyenler, 24 ay için taahhüt verdiklerinde uygun fiyat garantisi ile limitsiz internet paketlerini kullanabiliyorlar. Turkcell Superonline, AKK olmayan kampanyalarında, sundu paketleri için ilk 4 ay ücretsiz sonrası için hız değerine göre farklı fiyat seçenekleri sunuyor.

24 ay taahhütlü internet paketleri şunlardır;

  • Kablo TV + hediyeli fiber kampanya
  • Turkcell ev internetine hoş geldin kampanyası
  • Evinize fiber keyfi 3 ay ücretsiz kampanyası

Sunulan farklı internet paketi seçenekleri ile insanlar, aylık ücret durumuna göre seçim yapabiliyorlar. Bulunduğunuz yerde altyapı sistemi mevcutsa interneti paketi kampanyalarından hemen faydalanabiliyorsunuz. Turkcell superonline internet paketleri hakkında güncel fiyatlar için tıklayın.

Vodafone İnternet Paketleri

Vodafone, adil kullanım kotası olmadan limitsiz internet paketleri sunmaktadır. Yeni kampanyaları ile evde internet paketlerini limitsiz olarak sunuyor. Evde internet paketleri kampanya seçenekleri arasında, 16 Mbps ile 100 Mbps arasında erişim hızlarına sahip olan limitsiz internet paketleri bulunuyor. Vodafone daha hızlı internet erişim sağlayabilmek için müşterilerine, evde+24, evde+35, evde+99, evde+50, evde+100 gibi limitsiz internet paketi seçenekleri bulunmaktadır. Tüm internet paketleri hızları ve aylık ücretleri karşılaştırılarak seçim yapılabiliyor.

TTNET AKK Olmayan Ucuz İnternet Kampanyası

Türk Telekom limitsiz internet paketleri çeşitlerinin sayısını fazla tutmaya ve aylık ödenecek ücrete göre seçim yapılmasını sağlamaktadır. AKK olmayan internet paketleri seçenekleri için ilk 3 ay ücretsiz kampanyaları bulunmaktadır. Limitsiz internet paketleri için taahhüt veren kullanıcılarına 8 mbps – 100 mbps hızına kadar limitsiz internet seçeneklerini 27 ay sabit fiyat ile sunuyor. Diğer internet sağlayıcılarından TTNET paketlerine geçiş yapan kullanıcılara, özel indirim yaparak, adil kullanım kotası olmayan internet paketlerini daha ucuza kullanmalarını sağlıyor.

D-Smart Sınırsız İnternet

D-smart, ülkemizde, internet sağlayıcısı olarak hizmet veren bir firmadır ve çeşitli paketleri ile oluşturduğu kampanyaları sunuyor. Ucuz internet paketleri içerisinde, hem kotalı hem de limitsiz seçenekler bulunuyor. Limitsiz internet paketleri, fiber ve ADSL seçenekleri ile farklı hız kapasitelerinde oluşturulmuştur. Aylık ödenecek ücret ve hız karşılaştırması yapılmasını sağlayarak, insanların internet ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor.

AKK’sız İnternet Paketleri

Türkiye’de internetin daha adaletli kullanılmasını sağlamak için AKK uygulaması getirilmiştir. Kota uygulamalarına göre firmaların yapacakları ücretlendirmelere belirli sınırlamalar getirilmeye çalışılmıştır. Bu uygulama sonrasında, tüm firmalar, AKK olmayan internet paketlerini de daha uygun fiyatlara sunmaya başladılar. İnternet kullanıcıları, limitsiz internet paketlerini daha ucuz fiyat tarifeleri ile seçebiliyorlar. İnternet sağlayıcı firmaları, kotasız internetlerini sabit fiyat garantisi ile sunabilmek için 12 ay, 24 ay gibi kullanım taahhüttü istemektedir. Çeşitli kampanyalar ile ucuz ve hızlı internet kullanılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu