Akbank Ticari Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Akbank sektör içerisinde lider konumda yer alan en önemli bankalar arasında yer alır. Sunduğu hizmet içeriği ile de ön planda yer alması ve bu hizmetini de hızlı bir şekilde sunması avantaj sağlıyor. Ticari işleriniz mevcut ise Akbank’tan kredi kullanabilirsiniz. İşletmelere uygun kredi kullandıran banka vade desteği ile de sorunsuz bir yardım sağlıyor. Ayrıca ticari kredi kartı da alabilirsiniz. İşletmelere özel avantajlı kart sunan banka taksitlendirme ve limit konusunda da destek sunuyor. Ticari kart alabilmeniz için vergi levhanızın olması gerekir.

Akbank Ticari Kredi Kart Başvuru Nasıl Yapılır?

Ticari kredi kartından bireysel olarak kişiler yararlanamaz. Bunun için vergiye tabi olmanız gerekiyor. Vergi levhanız ile birlikte bankanın şubesine giderek ticari bir hesap açabilirsiniz. Ticari hesap sonrası kredi kartınızda tanımlanır. Ticari kredi kartının limiti diğer kartlara göre yüksek olur. Bu sayede bulunduğunuz sektör içerisinde kartınızı aktif olarak kullanım sağlayabilirsiniz.

Ticari kredi kart başvurusunu internet üzerinden de yapabilirsiniz. Akbank internet sitesine giriş yaparak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İnternetten onaylanan başvurunuz sonrası kredi kartınız belirttiğiniz adresinize gönderilir.

Akbank ticari kartları için tıklayın.

Avantajları Nelerdir?

Akbank ticari kredi kartı ile birçok taksit seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca nakit avans seçeneğinden de yararlanabilir ve bunu da taksitli olarak yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yaptığınız harcamalardan da puan veren banka bunu da en iyi şekilde kullanmanıza olanak sağlıyor.

Yorum Yapın