Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? (SMS ve Telefon)

Akbank kredi kartı başvurusu da birçok özellikli kart gibi internet üzerinden yapılır. Wings, Axess gibi kredi kartlarına online olarak başvuru yapılması mümkündür

İnternet üzerinden Akbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Axess ve Wings kredi kartlarıyla taksitli alışveriş yapmanız mümkün olabilir. Bu kartlara başvuru yapmak için internet sitesinde yer alan kredi kartı kısmını tıklayabilirsiniz. Başvurunuz için gereken bilgileri doldurduktan sonra otomatik olarak kredi kartınız belirttiğiniz adrese gönderilmektedir. İsterseniz şubeden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu yaparken cep telefonu numaranızın güncel olması gerekir. Çünkü başvurusu esnasında SMS gelmektedir. Cep telefonu numaranız güncel değilse, başvurunuzu şubeden yapmanız gerekir. Akbank 0850 222 25 25 müşteri hizmetleri telefonlarından merak ettiklerinizi öğrenebilir, başvurunuzu takip edebilirsiniz. Akbank kredi kartları için başvuru sürecini takip etmeniz şubeden de olabilir.

Akbank Kredi Kartları Hakkında

Akbank’ın en popüler kredi kartı Axess’tir. Market ve akaryakıt harcamalarında çok sayıda indirim sunan bu kredi kartı, taksitli alışveriş yapmayı da mümkün kılar. Bu kredi kartı taksitli alışveriş kolaylığı sunduğu için son derece önemlidir. Herkesin ilk tercihi bu karttır. Diğer kredi kartı ise Wings kredi kartıdır. Bu kredi kartı ise uçak mili biriktirmenizi sağlar. Akbank Wings kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler de internet üzerinden başvurularını yapabilir. Kredi kartları 10 gün içinde adrese teslim edilmektedir.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu İçin Tıklayın.

Yorum Yapın