Akbank Havale/EFT İptali Nasıl Yapılır?

Kendi hesabınızdan başka hesaba para göndermek istediğinizde bunu online bankacılık uygulamasını kullanarak yapabilir, bankamatik üzerinden ya da şubeye giderek gerçekleştirebilirsiniz. Fakat yapacağınız bu transfer sonrasında para gönderiminden farklı nedenlerden dolayı vazgeçerseniz, EFT iptal işlemi gerçekleştirmeniz gerekecek. Akbank üzerinden siz de Havale/EFT yaptıktan sonra iptal etmek isterseniz, bu konuda izleyeceğiniz birkaç adım vardır. Bu adımları uygulayarak siz de yapmış olduğunuz para transfer talebini iptal ederek işlemi geçersiz kılabilirsiniz.

Para Transferi Sonrası Akbank EFT Nasıl İptal Edilir?

Kolay ve hızlı bankacılık işlemleri için günümüzde online cep bank uygulamaları ile siz para transferi yapmak artık çok daha kolay hale gelmiştir. Siz de eğer banka işlemlerinde yanlış yaptığınızı düşünüyor ve işlemi iptal etmek istiyorsanız, kurumsal hizmet sunan Akbank müşteri hizmetlerinden birçok destekten yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan Akbank hesabınız var ve yapmış olduğunuz EFT işlemini iptal etmek istiyorsanız, takip etmeniz gerek şu adımları kullanarak siz de iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Müşteri Temsilcisini Aramalısınız

Yapış olduğunuz transfer talebini iptal etmek için yapmanız gereken en  temel işlem müşteri temsilcisini aramaktır. Arama sonrasında gerekli bilgilere yanıt vererek kendinizi doğrulayarak birçok işlemi telefon bankacılığını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerden biri olan EFT iptal talebi de kolayca müşteri temsilcisini arayarak yapılmaktadır. Rutin kontroller sonrasında yapmış olduğunu EFT talebini müşteri temsilcisi ile görüşerek iptal ettirebilirsiniz. Para karşı hesaba geçmediyse iptal işlemi çok daha kolay bir şekilde gerçekleşirken, paranın diğer hesaba geçmesi durumunda bu işlemler biraz zaman alabilir. Ancak iptal talebi ve işlemlerini en hızlı şekilde yapabileceğiniz adım telefon ile müşteri temsilcisine ulaşmak olacaktır. Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası : 444 25 25

Telefondan ve Mobil Başvurusuyla Havale/EFT İşlemi Kolayca İptal Ediliyor

Günümüzde birçok kişi para transferi yapmak için cep telefonu uygulaması üzerinden ya da online işlemler üzerinden bilgisayardan kolayca işlemlerini gerçekleştirmektedir. Siz de eğer bu işlemleri gerçekleştirmek isterseniz, Akbank müşteri temsilcisini arayarak hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Akbank EFT iptalleri için siz de iletişime geçerek Akbank müşteri temsilcisinden bu konuda destek alabilirsiniz.

Yorum Yapın